SVÖ Oostrum afd. korfbal KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. Oostrum E1 - SVOC E1 2-1 Na de vakantie zijn we weer vol enthousiasme begonnen. Nadat we de voetballers hadden 'weggejaagd', konden we toch met onze wedstrijd beginnen. De vorige keer speelden we 1-2 en gingen we met winst naar huis, vandaag wilden we weer winnen. Angele en Imke speelden vandaag hun resp. 2e en 1e wedstrijd mee, dat was erg spannend voor ze. Vol goede moed begonnen we. We konden door het samenspelen mooie aanvallen opzetten, helaas duurde het toch nog even voordat het eerste doelpunt van dit jaar viel. Eef had zich goed 'vrijgelopen' en kon scoren. Goed zo. Na de rust konden we moeilijk de draad oppakken, we speelden wel goed over, maar het wilde niet lukken. Daar maakte SVOC gebruik van: zij maakten de gelijkmaker. Dat viel even tegen, deden we zo ons best, stond het toch nog gelijk. Gelukkig ging het toch weer beter, er waren enkel doelkansen en onze verdediging was er vaak op tijd bij. Sanne wist de korf nog te vinden en daardoor wonnen we de eerste wedstrijd van dit jaar. Goed gedaan, goed samengespeeld! Claudia Wolterink Swift E2 - Oostrum E2 1-4 De wedstrijd van vandaag ging tegen Swift. En we hadden er zin in! Het ging redelijk gelijk op. Er werden mooie aanvallen opgezet en er werd ook heel goed verdedigd. De bas miste vaak net het gat van de korf.ln de 17 minuut stond Sofie mooi onder de korf. Nikki speelde haar aan, liep van haar meisje weg, kreeg de bal terug en scoorde! Super. Swift dacht dat kunnen wij ook en maakte meteen daarna de gelijkmaker. Jammer, maar vol overgave bleven we vechten. In de rust hebben we nog wat kleine puntjes op de i gezet en daarna gingen we er weer tegenaan. Eef kreeg de ballen mooi aangespeeld van Anouk en scoorde. Stond het al 1-3, nou Swift, kom maar op! Omdat Eef vaak goed van haar meisje wegliep, kon ze nog een keer scoren. Daarbij bleef de verdediging goed samenwerken. Kei goed gedaan, meiden! Dit is een goede start van het jaar. Jullie hebben goed geluisterd naar jullie coaches en goed samengespeeld. Marjolein Goossens en Claudia Wolterink Klachten over de bezorging van het Oostrurns Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met 15

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 15