SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen 22-12-2007 Oostrum C1 - Klimop C1 0-2 Na een teleurstellende wedstrijd afgelopen week zat er deze week weer echt de PIT in. Ook deze tegenstander stond weer bij de Wetteling te wachten maar was toch slim genoeg om navraag te doen en af te reizen naar de Weert. Even was er nog commotie omdat de tegenstander geen wisselshirts had meegebracht en dus ook in RoodAA/it speelde. Enige oplossing was de tegenstander te voorzien van iintjes. Dit maakte het voor de scheidsrechter natuurlijk niet makkelijk maar de spelers ondervonden niet direct problemen hierdoor. Prima gedaan scheids en spelers. Het was uiteindelijk een gelijkwaardig, spannend spel wat het voor beide teams leuk maakte. Helaas bleven de doelpunten uit na diverse pogingen. Een strafworp werd niet gegeven en 1 doelpunt viel in het fluitsignaal na een overtreding door een andere speler, het had dus gelijk kunnen zijn, meiden! Niet getreurd want er zit een stijgende lijn is, volgende keer winnen? Fijne feestdagen en tot in het nieuwe jaar. Liane van der Heijden Oostrum E1 - HBSV E1 5-0 HBSV staat bovenaan (samen met Swift) en daar zagen de meiden toch wel ernstig tegenop. Het leek wel alsof ze nog lagen te dromen in plaats van dat ze op het korfbalveld stonden. De eerste helft speelden we erg tam, we lieten de meiden van HBSV hun spel spelen en wij stonden erbij en keken erna. Het werd zonder moeite 3-0. We probeerden wel wat, maar er zat geen pit in en het had niet veel resultaat. Na de rust ging het gelukkig een stuk beter, iedereen was er weer bij. Er werden zelfs een paar mooie aanvalletjes opgezet die helaas niet lukten. Maar toch goed geprobeerd! HBSV scoorde nog twee keer, waarvan we de laatste maar snel zullen vergeten, of niet dames? Ik wens jullie allemaal fijne vakantie, gezellige kerstdagen en een sportief 2008 en 5 januari gaan we er weer tegenaan! Claudia Wolterink 15 december is Loes Reijnders met haar paard op wedstrijd geweest in Helden. Zij startte in de B en behaalde een mooie 4e prijs met 194 punten. De dag erna was er voor de pony's een selectiewedstrijd springen in Horst. Josette van den Berg is hier met haar pony Chicco 6e geworden in het DB met 48.5 stijlpunten. Gefeliciteerd Nobel 12

Oostrum's Weekblad | 2008 | | pagina 12