Aan alle inwoners van Oostrum i*SXQa> Hallo jongens en meisjes van A.D.O.R. KERSTBOOMVERBRAN Dl NG I \$NbE De volgende week (WK52) verschijnt er GEEN Oostrums Weekblad. KOPIJ voor uitgave NR1 (2008) dient uiterlijk ingeleverd te zijn op 29 December a.s. om 20.00 uur Via deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de opbrengst die de collecte in de laatste week van November heeft opgebracht. Speciale dank voor alle vrijwilligers die bij ieder huis in Oostrum toch weer hebben aangebeld. Met dit geld hebben we een mooie Sinterklaasintocht kunnen organiseren en een kerstattentie kunnen kopen voor de Oostrumse mensen in een verzorgings-, verpleeg- of ziekenhuis. Ook de mensen die ziek thuis zijn hebben van ons een attentie kunnen ontvangen. Hopelijk kunnen wij ook volgend jaar weer op uw steun rekenen. Het Decembercomité Zoals elk jaar hebben we weer een gezellige kerstvossenjacht in elkaar gezet. Papa's, mama's, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes mogen ook gezellig meedoen. Het is de bedoeling dat de kinderen onder leiding van ouders de vossenjacht doen. Meiden en jongens van groep 7 en 8 zijn ook van harte welkom. Dus noteer alvast in jullie agenda -> Kerstvossenjacht A.D.O.R. donderdag 20 december van 18.30 uur tot ongeveer 20.00 uur. Na afloop is er weer overheerlijke chocomel en kerstbrood en ander lekkers. De verdere clubavonden voor die week komen te vervallen. We wensen iedereen die A.D.O.R. een warm hart toedraagt prettige feestdagen en zien jullie na de kerstvakantie weer op de gebruikelijke clubavonden. Groetjes van Bestuur en leiding A.D.O.R. Op woensdag 9 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding. Mocht het perceel door weersomstandigheden slecht bereikbaar zijn dan worden de bomen op het Dorpsplein versnipperd. In de uitgave van 3 januari wordt aangegeven hoe en waar een en ander gaat plaats vinden. Dus let op. En voor nu, fijne feestdagen. 05 mm

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 5