R.K. Parochie O.L Vrouw Geboorte, Oostrum Zondag 23 dec. Misdienaars Kerstavond 24 dec. Misdienaars: Eerste Kerstdag 25 dec Misdienaars: 9.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) overleden ouders Janssen-Peters en overledenen van de familie Jongbloets-Meeuwis, overleden ouders Camps-Willems, Jeu Wilmsen, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Eline, Serena, Sharon 21.00 uur: Nachtmis (Gemengd Koor en de Harmonie) Pastoor J. de Ceusteren Pastoor P. Hoedemaeckers, overleden ouders Linders-Hendriks en Theng Arts en Nellie Linders-Arts, Mevrouw Linssen-Zeegers, overleden ouders Camps-Wolters en Jeanne en Ger van Helden-Camps, overleden ouders Haans-Stoef, Annie Rutten-Weijs. Hilde, Jack, Sharon, Sjuul, Ted 9.30 uur: Hoogmis (Koor Harmony) Doortje Arts-Thijssen, jaardienst overleden ouders van Oijen-van Berlo, overleden ouders Bovee-Bartels en Chrétien, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Eline, Lucas, Remco Tweede Kerstdag 26 dec. Géén H. Mis! Zondag 30 dec. Misdienaars: Nieuwjaarsdag 1 jan 9.30 uur: Hoogmis (Gemengd Koor) Piet Verheijen, jaardienst Ben Valckx en Mien Valckx-Janssen, Teng en Stiena Fleurkens-Kleuskens, familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Bennie, Maaike, Serena Géén H. Mis! ZALIG KERSTFEEST EN GELUKKIG NIEUWJAAR NB: Voor een doopsel, huwelijk, jubileummis, begrafenis, liturgie e.d. dient u rechtstreeks contact op te nemen met Pastoor A. Keller, die telefonisch bereikbaar is via het nieuwef!) nummer (0478Ï 851146 In verband met tijdige publicatie in het Oostrum's Weekblad en Peel en Maas dient u misintenties e.d. vrijdags vóór 18.00 uur op te geven bij kerkbestuurslid Jos de Beer tel. 584031. Doopsels worden toegediend op de tweede zondag van de maand. Een priester voor een spoedeisende ziekenzalving dient u te regelen via de receptie van het ziekenhuis tel. 522222. 03

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3