Loes Linskens, pupillen E2 Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, De Jeugdspeelster van de thuiswedstrijd! De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en maq een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. De zevende en laatste speelster van dit jaar is: Buitenhof 13, Oostrum Geboren 20-02-1998 Loes zit sinds ruim twee jaar op korfbal. Ze speelt nu bij de pupillen E2 Het gaat steeds beter met haar team. De laatste twee keer gewonnen, en hiervoor een keer gelijk gespeeld. Loes hoopt ooit kampioen te worden. Afgelopen zaterdag is Loes ook de speler van de wedstrijd geworden bij haar eigen team. De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan Loes. We verwachten Loes op Zondag 23 december om circa 12:45 in Sporthal Wetteling in Venray In Oostrum Shirt!) 3 Oostrum 1 - Gazelle 1 Veel succes bij deze topper want onze club is goed op dreef! Leiding SVO Korfbal Mfflm 17

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17