SVO Oost rum afd. korfbal HBSV D1-Oostrum D1 2-3 (2-2) Qs rtó Dames 1 Oostrym SVO DAMESVOETBAL lIMB Buiten verloren we er nog van met 8-1.. Van deze grote meiden uit Hout Blerick. Dus wel een beetje zenuwachtig begonnen we aan deze wedstrijd in het Blerickse.. De meiden waren nog steeds zo groot, misschien wel nog groter, maar dit keer gingen we er evengoed vol tegenaan! Het was even wennen hoe te spelen tegen die lange armen, maar het stuiteren met de bal bracht veel uitkomst. Verdedigend deden we het weer geweldig! Maar door een mooi afstandschot van HBSV kwamen we toch in de 15e minuut van de 1e helft op een 1-0 achterstand.. Hier wist de aanval gelukkig meteen op te reageren en 2 minuten later ging de bal, gedoeld door Ellen van een verre afstand, al door het oude vertrouwde rieten mandje! De aanval kreeg meer zelfvertrouwen en begon druk te zetten, dit resulteerde 3 minuten later in een voorsprong. Weer was het Ellen die de mand wist te vinden en weer was het van een verre afstand! 1 Minuut voor tijd wist de thuisploeg ook te scoren waardoor we met een gelijke stand de rust in gingen. Tijdens de rust werd nog even goed uitgelegd aan de verdediging hoe ze het aanspeelpunt van HBSV eruit kunnen halen, waardoor ze dus geen doorloopballen kunnen maken, daarna gingen we weer aan de slag. De 2e helft begonnen we weer zeer sterk en kwamen we na 5 minuten door een mooi schot van Laura weer op voorsprong. De verdediging had goed opgelet en de aanval van HBSV kon niet veel kansen meer creeëren. De laatste 20 minuten vlogen voorbij en voor we het wisten fioot de scheids af en hadden we er weer 2 punten bij!! Verdedigend en aanvallend hebben alle meiden zeer goed gespeeld, we hebben nu even 2 weken rust en dan kunnen we er 5 januari er weer flink tegenaan! Allemaal fijne kerstdagen en een sportief 2008! Groetjes Tielke m Trainer Gerrit Broeren van Dames 1 öostrum had een mooi weekend. Zaterdags werd hij Coach van het jaar op het sportgala te Venray. Zondags wonnen de dames van Oostrum met 2-1 tegen Rood -Wit '62, die tweede stonden in de ranglijst. Op het harde koude veld begon Oostrum moeizaam aan de wedstrijd. Na 20 minuten spelen kwamen de dames op een 1-0 achterstand. Vrij snel hierna werd het 1-1 uit een vrije trap door Yvonne Verhoeven. Tot aan de rust werd er hard gewerkt door de dames van Oostrum. Er kamen nog kansen aan beide kanten maar deze werden niet benut. Na de rust bleef de verwachte aanvalsgolf van Helmond uit. Oostrum begon dan ook goed aan de tweede helft. Naar mate de tweede helft vorderde werden de gasten langzaam sterker. Er bleven kansen komen. 20 minuten voor tijd scoorde Jessie Pelzer de 2-1 uit een verdiende vrije trap. Daarna zette Rood -Wit weer druk rnaar ze konden de gelijkmaker terecht niet maken. 13

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 13