Agenda 2007 Pauselijke Onderscheiding voor de heer Jan Janssen. Kamerkoor 'Contrast' Blokfluitensemble "En Bloc." Op weg naar Kerstmis DECEMBER 18 December 18 December 29 December Kerstavond Kerstviering Inzamelen oud papier Zijaktief KBO Harmonie Via het bisdom heeft het kerkbestuur van Oostrum bericht ontvangen dat haar aanvraag voor een Pauselijke onderscheiding voor de heer Jan Janssen door het Vaticaan is gehonoreerd. De heer Janssen ontvangt de onderscheiding,omdat hij zich op bijzondere wijze heeft ingezet voor de gemeenschap en de parochie Oostrum en met name het feit dat hij meer dan 33 jaar administrator is geweest van de kerkbijdragen. In de hoogmis om 09.30 uur op 23 december a.s. zal Deken H. Smeets de onderscheiding aan de heer Janssen uitreiken. Na de hoogmis is er gelegenheid tot feliciteren in gemeenschapshuis "d'n Oesterham Kerkbestuur O.L.Vrouw Geboorte Oostrum. Kamerkoor Contrast en Blokfluitensemble En Bloc verzorgen een sfeervol muzikaal samenzijn op zondag 16 december met de titel: "Op weg naar Kerstmis Men is deze middag van harte welkom in de kerk Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum. De kerk leent zich uitstekend voor de muziek die tijdens deze middag ten gehore wordt gebracht. Oude, veelal middeleeuwse muziek wordt afgewisseld met enkele moderne kerstliederen op fluit. Zang en fluit wisselen elkaar af, maar kunnen ook goed samengaan. Dat bewijzen een drietal stukken die gezamenlijk gedaan worden. Kamerkoor Contrast is een koor bestaande uit zestien vrouwen met als uitvalsbasis Venray. De muzikale leiding is in handen van dirigent Ad Voesten. Blokfluitensemble En Bloc staat onder leiding van dirigent Ans Thijssen en vormt met zeven spelers een kleine maar hechte groep die vol enthousiasme muziek maakt. Op weg naar Kerstmisis een uitnodiging om samen te luisteren, te zingen en te genieten. Het concert begint om 15.00 uur en duurt ongeveer een uurtje. 03

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3