Voorbereiding derde TnR-mök in volle gang Meer informatie is te krijgen bij: Contactpersonen voor de dorpen zijn: Al vanaf de zomer is de commissie Tienermök druk bezig om een goed gevuld programma op de planken te krijgen voor de derde TnR-mök in Venray. Als voorloper op de vasteloaveszitting Circus Mök en als navolger van Kiendermök in de schouwburg van Venray is er al enkele jaren een speciale voorstelling voor jongeren van Venray en de kerkdorpen. De voorstelling is carnavalesk en tevens gevuld met acts die juist jongeren aanspreken. Ook dit jaar is er weer gekozen voor 'jonge' acts uit Venray en de dorpen.. "Het werken aan een goede voorstelling is ieder jaar weer een uitdaging, maar de grote successen die we vorige jaren boekten inspireren en smaken naar meer," aldus Brechje Jeuken van commissie TnR-mök. In reacties op vorig jaar gaven jongeren aan nog meer cabaret te willen zien. De commissie heeft dit ter harte genomen en 17 januari 2008 zal er dan veel cabaret te zien zijn, maar ook zang, dans en acrobatiek zullen vertegenwoordigd zijn. Op een eigentijdse wijze met behulp van feest DJ's Leon en Izzy zullen de acts aan elkaar worden gepraat en gespeeld. Kortom: feest! Na de anderhalf uur durende voorstelling zal er een afterparty zijn in de foyer. Tijdens deze party nog meer feest, een loterij met kans op een l-pod en een mobile telefoon. Het is een bijzondere avond waar jongeren uit de kerkdorpen en Venray samen laten zien wat carnaval vieren is. Jolanda Jansen, docent aan het Raayland College en tevens medeorganisator: "Het talent is ongekend en het is één van de weinige momenten dat verenigingen en dorpen elkaar hun kunsten kunnen laten zien en waarop jongeren uit zowel kerkdorpen als Venray samen een feestje bouwen." De kaartverkoop wordt dit jaar iets anders geregeld. De organisatie wil naast alle Venrayse jeugd ook de jongeren uit de kerkdorpen betrekken bij deze bijzondere avond. Daarom is er in ieder kerkdorp een contactpersoon en een verkoopadres. De voorstelling is voor alle jongeren die zin hebben in een leuke avond. Kaartjes kosten vijf euro per stuk. Voorinschrijving is verder mogelijk bij Dizzy, SW, Christoffel, Judovereniging, het Podium en andere verenigingen. In ieder kerkdorp is een verkooppunt. Houd de dorpsbladen in de gaten voor specifieke informatie. Grad Heidens (588922) en Gerrit Linders (587130) Oirlo Luke Verhoeven en Bob Versleijen (OJC Watjang) Veulen David Janssen Oostrum Tielke Vollenberg Leunen Tankstation Albionstraat Merselo Roy Verhoeven (JUM) Ysselsteyn JERA Vredepeel Marieke van Hoof Heide Smakt-Holthees 17

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17