SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 24-11-2007 Welpen 1 Des 1- Oostrum 1 uitslag 1-4 gescoord Elien Sterre Veerle Oostrum 1-Peelkorf 6 uitslag 3-1 gescoord Elien Sterre De eerste wedstrijd in de zaal,altijd weer even wennen. Nou voor de meiden niet hoor ze speelde geweldig, ledereen letten goed op elkaar waardoor er snel gescoord kon worden. Elien maakte al snel 0-1en nog een doelpunt goed aangegeven door Sterre maakte Elien 0-2 Voor Veerle haar eerste wedstrijd waarin ze meteen scoorde omdat Fenne goed opletten dat ze vrij stond. Elien scoort Ook de tweede wedstrijd verliep super Omdat er goed overgespeeld werd en Kiki goed had opgelet wie er vrij stond kon er gescoord worden. Jippie Elien scoorde hierdoor drie keer en door een aangooi bal van Femke kon Sterre ook nog een keer scoren. Ook het neven activiteiten spel de pionnenroof werd met gemak 2 keer gewonnen. Onze speler van de week is Veerle Peeters geworden, het was haar eerste wedstrijd. Welpen 2 Des 1- Oostrum 2 uitslg 2-3 gescoord Sam Judith. Oostrum 2-Peelkorf 5 uitslag 2-0 gescoord Judith Wies Ook voor deze welpen hun eerste wedstrijd in de zaal. Nou niks wennen hoor zo mooi als ze uit elkaar speelde geweldig. Het steeds roepen niet op een propje staan heeft bij deze meiden super geholpen. De eerste wedstrijd scoorde Judith al snel een doelpunt anne zag goed dat judith vrij stond die hierdoor kon scoren vrij snel hierna scoorde Des. Het tweede doelpunt werd afgekeurd deze was door des goed verdedigd. Sam scoorde nog een keer, en jammer genoeg werd het doelpunt van Sanne ook afgekeurd, hierbij verdedigde Des ook goed. In de laatste minuut maakte Judith nog het laatste doelpunt. De tweede wedstrijd ging ook super Judith en Wies maakte de enige doelpunten van de wedstrijd. Onze speler van de week is Sam Janssen zij voorkwam dat de Peelkorf kon scoren door goed te verdedigen. Ook Wonnen de meiden alle twee de neven activiteiten met gemak. Kortom wij waren super trots op deze welpen. Petra Marieke en Liset SVSH E1 - Ooostrum E 2 0 -0 Even een kort verslag, omdat ik zelf niet bij de wedstrijd was. Meiden proficiat jullie eerste punt. Uit het wedstrijd verslag haalde ik uit dat jullie ook wel erg veel pech hebben hoor, zoveel doelpogingen en er dan iedere keer weer net niet erin, ja ook dit hoort erbij. Even goed super als ik lees dat Lisa, Merel, Evy Loreen Anne en Sofie allemaal bijna gescoord hebben met de bal dan rollend om de korf en ja dan valt hij net aan de verkeerde kant eraf balen dus. Daarbij kei goed verdedigd. Meiden ooit komt het. Liset van der Wal 13

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 13