SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijdverslagen: 24-11-2007 Roka E1 - Oostrum E1 0-3 Vandaag vertrokken we naar Reuver om tegen de ploeg van Beesel te gaan spelen. Inmiddels hebben de meisjes goed door, dat als ze willen winnen, ze dit echt zelf moeten doen. Enthousiast begonnen we aan de 1e helft. De beide teams waren goed aan elkaar gewaagd. Het goede samenspel werd voortgezet. Er waren een aantal mooie kansen, maar helaas was de korf net niet daar, waar de bal terecht kwam. Toch bleven we volhouden, daardoor kon Eef net voor rust scoren: 0-1 Na de rust konden we de stand nog een tijdje volhouden. Roka speelde veel rond de korf, maar vergat dan (gelukkig voor ons) te schieten. Angele mocht haar eerste wedstrijd meespelen, spannend hoor. Het lukte Eef nog een keer om te scoren, en alsof 0-2 niet genoeg was, deed ze dat in de laatste minuut nog maar eens. Het gaat nog steeds super goed! Geweldig gedaan, meiden! Claudia Wolterink De Eendracht - Oostrum D1 3-2 We naderde onze eerste winstpunten en toen Zaterdagochtend uit tegen De Eendracht in Deurne was het dan bijna zover gekomen dat we onze eerste winstpunten in de eerste klasse D hadden kunnen veroveren. Vanaf het begin waren de Dames uit Oostrum lekker fel aan de bal en werd er echt goed gelopen, echter door een snelle score aan de andere zijde was het weer even moeilijk om terug te komen in het spel. In de 9e minuut wist echter Roos de korf met een mooi afstandsschot te bereiken en gingen we de pauze in met gelijk spel. Na de rust ging het bergopwaarts voor Oostrum en kon Roos wederom de korf met een kort kansje in de 9e minuut de stand verhogen naar 1-2. Een zeer spannende wedstrijd waarin de ploegen echt aan elkaar gewaagd waren, maar een minuut voor tijd was de spanning zo hoog dat er even met paniek gespeeld werd waardoor de gelijkmaker viel. Nou ja dachten we dan maar een verdient gelijk spelmaar De Eendracht kwam nog een keer sterk met een aanval en wist Oostrum met 0 punten naar huis te sturen. Meiden jammer maar, we komen dichterbij! Met extra dank aan Marion Alders en mascotte voor het rijden. Tom van der Heijden (ps zoals aangegeven zal ik er volgende week echt niet bijzijn ivm vakantie!....succes en hak ze in de pan!) Helaas ook deze keer weer een tegenvaller. In de eerste minuten kwam SVOC met 0 - 1 op voorsprong maar in de 11e minuut kon Serena een gelijkmaker scoren. We gingen met 1 - 5 de pauze in. Natuurlijk hadden we graag gezien dat SVOC niet nog verder zou uitlopen maar gedurende de wedstrijd bleek al snel dat de dames van SVOC '01 een maatje te groot bleken voor ons. In de tweede helft wist Serena nog twee maal te scoren en ook deze keer weer uit een prima samenspel. We moeten er de komende tijd hard aan gaan werken om het teamgevoel weer terug te brengen na het vertrek van Nicole en het blessureleed van de afgelopen weken. Dat gaan we dan ook zeker doen. Meiden, niet de moed laten zakken, onze tijd komt wel weer! Liane van der Heijden Oostrum D1 - SVOC 01 C1 3-14 11

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11