Beste parochianen van Oostrum, Uitnodiging: Gemengd kerkkoor Zondag 25 november vieren we ons jaarlijks Sint Caecilea feest Om het echt feestelijk te maken is uniformele kleding gewenst. Andere gegevens zijn jullie bekend. L. Versteegen. Redactieadres: G. Smedts Valkenkampstraat 14 5807 AN Oostrum Tel: 0478 - 584 642 E-mail: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: Verspreidingsburo Periodiek Tel: 0478 - 582 877 Sluitingsavond in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur Zoals sommigen van u wellicht al hebben kunnen lezen in een (onverwacht) berichtje in Peel en Maas, zal Oostrum toch weer een pastoor kunnen verwelkomen. Per 1 december is pastoor Alfons Keiler door het bisdom benoemd tot administrator van de parochie Oostrum en tot lid van het dekenale priesterteam van Venray. Dit alles in goed overleg met deken Smeets en het kerkbestuur. De pastorie in Oostrum wordt dus weer bewoond. Pastoor Keller is 60 jaar, oorspronkelijk afkomstig uit Utrecht, en op dit moment nog assistent in het team van Reuver/Beesel. Pastoor Keiler wordt huishoudelijk ondersteund door mevrouw Beatrix Lang. In de hoogmis van 2 december, opgedragen door deken H. Smeets en pastoor Keiler, zal onze parochie kunnen kennismaken met de nieuwe administrator. Na de mis kunnen alle parochianen die dat wensen, hem een handje geven in de kerk. Daarna zal in de pastorie een kopje koffie geschonken worden voor alle vrijwilligers die meewerken aan het goed functioneren van onze parochie. In deze hoogmis zal tevens aandacht worden gegeven aan het afscheid van de heer Wout van Asseldonk, die afscheid neemt als secretaris van het kerkbestuur i.v.m. verhuizing. De bestuursleden de Beer, Wijnen en Janssen willen graag de vacature zo spoedig mogelijk opvullen, met een nieuwe secretaris (m/v). Wij doen een dringend beroep op parochianen tussen 25 en 50 jaar om contact op te nemen met een van de bestuursleden als ze interesse hebben om het bestuur te ondersteunen. Lid worden van het kerkbestuur is daarbij geen absolute voorwaarde. Ondersteuning van het bestuur als ambtelijk secretaris (m/v) is ook zeer welkom. Jos de Beer 584031, Henk Janssen 584719, Henk Wijnen 512990 35e jaargang nr. 44 22 november 2007 0STRUM S Weekblad

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 1