SVO Oostrum afd. korfbal Wedstrijd 10-11-07 DOS C1 - Oostrum C1 11-2 MKV D1 - Oostrum D1 12-0 10-11-2007 Oostrum E2 - Swift E2 2-5. 17 Het binnenseizoen ging gisteren van start voor SVO in Asten tegen DOS. Helaas lukte het niet om van start gaan met winst. Het viel natuurlijk ook niet mee met 3 missende spelers en een nieuwelinge die toch enigszins onder de indruk bleek van het oppervlak. De twee invallende spelers van de pupillen hebben zich goed geweerd tegen de DOS dames. In de eerste helft konden we 1 x scoren door een strafworp genomen door Serena en in de tweede helft kon onze invalster Roos van Bergen scoren uit een doorloper. Goed gedaan! Al met al bleek het voor beide partijen weer enorm wennen te zijn in de zaal vooral de belijning zorgde voor wat lachers. Ook voor de coaches was het weer even wennen in die galmende zaal. Nou dames en heer kop op we hebben dit al vaker meegemaakt maar we weten dat we het kunnen. We gaan er samen weer hard aan werken. Liane van der Heijden Het nieuwe binnenseizoen is weer begonnen en we zijn in de eerste klasse van de D1 onze competitie begonnen in Bakel tegen MKV. De meiden van de D1 moesten nog echt even wennen aan de zaal en het spelen in de zaal, het gras moest echt weer even onder de schoenen uit gehaald worden! Onder leiding van onze nieuwe aanvoerster Sophie van Leendert hadden we jammer genoeg niet genoeg overwicht om de tegenstanden van onze korf af te houden. Een compliment voor onze nieuwste leden Myrthe Jamie welke in korte tijd echt hun plaats binnen het team wisten te veroveren. Nou meiden niet getreurd maar samen met Fieke en Juul het aanvalspatroon weer oppakken en volgende week onze kleuren weer met trots uitbrengen. Tom van der Heijden Zaterdagmorgen 10.00 uur best spannend de eerste wedstrijd thuis tegen Swift. Een geweldige wedstrijd de meiden hebben super gespeeld. Na 8 minuten maakte Nikki via een doorloper van Evy het eerste doelpunt yes. Meteen hierna maakte Nikki weer door Evy fantastisch aangespeeld het tweede doelpunt het zal toch niet waar zijn dat we gaan winnen. Jammer genoeg maakte Swift in de 13 en 17 minuut 2-2. De tweede helft kwamen er nog drie doelpunten voor Swift bij. Jammer verloren, de strafworpen werd wel gewonnen met 7-6. Evengoed fantastisch gespeeld het begin is er dus kom op meiden.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17