Gehavend Oostrum hard onderuit f ê|jff NOBELNIEUWS NOBEL 15 Programma zondag 4 november Sparta'18 1 - S.V. Oostrum 1 14.30 Juliana Mill 3 - S.V. Oostrum 2 12.00 S.V. Oostrum 3 - Leunen 6 10.00 S.V. Oostrum 4 - Venray 8 10.30 S.V. Venray 9 - S.V. Oostrum 5 09.30 Festilent DA1 - S.V. Oostrum DA1 11.00 Bij deze willen wij, spelers en leiders veteranenelftal, Alex Oudenhoven van "M.S. De Grendel" en Geert de Haart van "Prefab Betonstaal De Haart" hartelijk danken voor hun spontane gift! Dit mooie bedrag zal op passende wijze besteed gaan worden. Bedankt, Veteranen S.V. Oostrum Oostrum ging zondagmiddag op eigen veld hard onderuit tegen IVO uit Velden. Na een uitermate zwakke vertoning van Oostrumse kant stond er na het laatste fluitsignaal een 0-7 eindstand op het bord. Oostrum kreeg de eerste kans van deze wedstrijd in de 5e minuut. Arjan Kempen stuurde Chris Wilschut weg over de linkerkant maar de jonge spits speelde de bal iets te ver voor zich uit en daarmee was de kans verkeken. Hierna namen de gasten het initiatief over en kwam Oostrum er de hele wedstrijd niet meer aan te pas. Drie blunders in de verdediging werden stuk voor stuk genadeloos afgestraft door de Veldense spitsen en zo keek Oostrum halverwege al tegen een kansloze 0-3 achterstand aan. Na de thee probeerde Oostrum nog wel de score een draaglijker aanzien te geven maar toen IVO in de 65e minuut de 0-4 maakte was de wedstrijd gelopen. De gasten uit Velden hoefden zich niet eens bovenmatig in te spannen om er nog drie doelpunten bij te maken. Gefrustreerd en met het schaamrood op de kaken dropen de Oostrummers na het laatste fluitsignaal af richting kleedkamer. Komende week gaan de roodwitten echter gewoon weer een nieuwe poging wagen om het tij te keren, in Sevenum tegen Sparta'18. Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Luca de Rijck reed op Hollanda S in de categorie CL2 een concours in Bergharen. Ze reed een goede proef, wat haar een eerste prijs met 181 punten opleverde. Josette van den Berg is met Chicco naar de selectiewedstrijd in Sevenum geweest. Zij is daar 4e geworden in het DB met 50.5 stijlpunten. Gefeliciteerd 14 november is de jaarlijkse oliebollenactie. Alle leden worden om 1730 uur op de Wanssumseweg verwacht. Nobel

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 15