PRELUDE CONCERT Harmonie Sub Matris Tutela en violist Rasvan Dumitru Wij zijn op zoek naar een mooie kerstboom voor op het Dorpsplein Heeft u een kerstboom die u ter beschikking wilt stellen dan kunt u contact opnemen met het secretariaat Bij voorbaat dank, Dorpsraad Oostrum Kijk op www,aostrum,nl en vul de soos-enquete in! 07 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest 18.00u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u Repetitie tamboerkorps 09.30u. H.Mis en Allerzielenviering 20-OOu. Preludeconcert. 15.30u. Concours Noordwijkerhout Op zaterdag 3 november organiseert Harmonie Sub Matris Tutela een geweldig concert dat de naam "Prelude Concert" heeft gekregen. Prelude staat voor voorspel en het concert is dan ook een opmaat naar de concoursdeelname van de harmonie op zondag 4 november in Noordwijkerhout. Maar het Prelude Concert zelf is ook al een geweldig hoogtepunt. De harmonie zal een Spaans programma uitvoeren met medewerking van de Roemeense violist Rasvan Dumitru. Rasvan Dumitru is een jonge violist die bij diverse symfonieorkesten in Roemenië speelt en al diverse internationale prijzen heeft gewonnen. Onlangs was hij nog te gast bij het Orlandofestival in Landgraaf. Na het optreden van de harmonie zal Rasvan Dumitru ook als solist optreden en wordt o.a. het Trio van Khachaturian uitgevoerd, waarbij naast Rasvan Dumitru op viool ook Von Reijnders op piano en Wim Romeijn op klarinet meespelen. Het concert vindt plaats in de kerk van Oostrum en begint om 20.00u. De voorverkoop van de kaarten (entree €10,-) begint op 20 oktober In Oostrum zijn kaarten verkrijgbaar bij Slagerij Biermann, en in Venray bij van de Mortel Assurantie Advies, Pastoor Wijnhovenpark 5-7. Ook kunt u kaarten bestellen per mailj_schuurmans@hotmail.com .Meer informatie over onze harmonie en het concert van 3 november vindt u op www.Aostrum.nl onder verenigingen. Ma. 22 okt. Wo. 24 okt. Agenda: 28 okt. 3 nov. 4 nov.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7