Positieve ontwikkeling: Namens de Dorpsraad vriendelijk dank. Mabel: 0 I f S 1A A D Overlast hondenpoep verminderd 35e jaargang nr. 39 18 oktober 2007 Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: Het afgelopen jaar hebben we enkele keren een artikel geplaatst over de overlast van hondenpoep in Oostrum. Hierin hebben we de hondenbezitters aangesproken op de overlast die hondenpoep met zich meebracht, vooral op en langs de voetpaden en op de speelterreinen. Wij zijn blij, en met ons een aantal inwoners, te mogen constateren dat onze oproep ter harte is genomen. De overlast is aanmerkelijk terug gebracht. Dit is een goede ontwikkeling, waarvoor wij met name de hondenbezitters die hieraan hebben bijgedragen willen danken. De dorpsraad en uiteraard de inwoners van Oostrum gaan ervan uit dat iedereen zijn verantwoordelijkheid blijft nemen en blijft bijdragen aan een schoon Oostrum. Laten daarom met zijn allen blijven zorgen dat we honden op een goede plek uitlaten en geen rommel op straat gooien. Wij gaan er ook van uit dat bij de glasbakken aan de Hoefslag geen zaken achterlaten worden die hier niet horen. Hierbij denken we aan dozen en draagtassen. Ook verzoeken wij u om, bij de enkele keer dat de containers vol zijn, uw spullen mee terug naar huis te nemen en niet naast de containers te plaatsen. Wie weet liggen zijn onderdelen nu wel verspreid door het hele park. OSTRUM S Weekblad

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 1