Oostrum verliest derby tegen Leunen OLIEBOLLENACTIE "NOBEL Op 14 november komen onze leden weer bij u langs met onze zelf gebakken oliebollen. Wij vragen €2,50 voor 5 oliebollen. Tot dan, Nobel 11 De derby in en tegen Leunen is op een teleurstelling uitgelopen voor de gasten uit Oostrum. Na een gelijkopgaande wedstrijd met kansen over en weer moesten de Oostrummers toch het onderspit delven: 3-1. Oostrum startte feller en scherper aan het duel dan de gastheren uit Leunen wat in de 10® minuut resulteerde in een mooie afstandsknal op de paal door Jan Verheijen. Ook de volgende kansen waren voor Oostrum maar helaas ontbrak net dat beetje geluk om een doelpunt te maken. Nadat Leunen de openingsfase zonder kleerscheuren door was gekomen nam de thuisploeg het initiatief langzaam over. Via de handige aanvallers Frits Lucassen en Tom Hendriks was Leunen dichtbij de openingstreffer maar Lucassen schoot van korte afstand over het Oostrumse doel. Vlak voor de rust kreeg Oostrum dan toch een doelpunt te slikken toen Hendriks een door Oostrum slecht verwerkte voorzet van dichtbij binnen kon tikken: 1-0. Een fikse tegenvaller omdat Oostrum de eerste helft vaak het betere voetbal liet zien. Na de rust deelde Leunen vanaf de aftrap de eerste plaagstoot van de tweede helft uit. Hierna nam Oostrum het heft duidelijk in handen en wist het Leunen van het eigen doel weg te houden. Na een paar halve kansen was het in de 60® minuut eindelijk raak. Invaller Chris Wilschut knikte een minuut na zijn entree een voorzet van Bas Kessels vallend achter de Leunse doelman: 1-1. Oostrum nam geen genoegen met slechts een punt en ging op jacht naar een tweede treffer. Helaas viel die treffer zo'n tien minuten later aan de andere kant. Mid-mid Frank Brands kreeg de bal in het strafschopgebied aangespeeld, zette twee Oostrum-verdedigers op het verkeerde been en lepelde de bal over doelman Ralph Kessels heen: 2-1. Deze treffer was een harde klap voor Oostrum dat duidelijk minder ging voetballen na deze goal. Om toch nog een punt uit het vuur te slepen ging Oostrum steeds vaker de lange bal hanteren maar wist daarmee de Leunse verdediging niet echt in verlegenheid te brengen. Door het inbrengen van een aanvaller voor een verdediger probeerde Oostrum met man en macht de gelijkmaker te forceren wat logischerwijs meer ruimte bood voor de aanvallers van de thuisploeg. Leunen speelde deze situatie dan ook slim uit en scoorde uit een mooie counter de beslissende 3-1 in de 89® minuut. Hierna was het geloof weg bij Oostrum en kon Leunen zelfs nog uitlopen naar een hogere score maar de goed keepende Ralph Kessels wist dit te verhinderen. ff

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11