ösrtó Oostrum verzuimt te winnen Kijk op www.aostrum.nl en vul de soos-enquete in! 09 Oostrum liet afgelopen zondagmiddag een uitgelezen mogelijkheid liggen om de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Ondanks de vele grote en kleine kansen, weliswaar voor beide partijen, bleef het in Oostrum 0 tegen 0. Vanaf de eerste minuut was duidelijk dat SVEB weinig intentie had om zelf het spel te maken. Oostrum kon de bal rustig in de verdediging rondspelen zonder dat de bezoekers druk uitoefenden. De thuisploeg liet de bal dan ook geduldig rondgaan maar eenmaal bij strafschopgebied van SVEB aangekomen stokten de combinaties vaak. De bezoekers wachtten rustig af tot Oostrum de bal verspeelde en zochten dan met lange trappen naar voren de twee snelle spitsen Geurts en van Lin. Dit leverde ook een paar behoorlijke kansen op voor de fusieclub uit Broekhuizen(vorst), maar gelukkig voor de thuisploeg waren de spitsen van SVEB beter in hard rennen dan in afwerken. Na een half uur spelen lag de bal wel in het Oostrumse netje maar het doelpunt van Peter van Megen werd terecht afgekeurd wegens hands. Gezien het magere protest van de gasten was dit een terechte beslissing van de goed leidende arbiter Schuyling. Hierna liet ook Oostrum wat meer zijn tanden zien en nam het heft in handen. Rik Schlepers stuitte na een solo vanaf de linkerkant op de SVEB-doelman en ook schoten van Ruud Ousters en Jelle van Tilburg vonden de weg naar het vijandelijke doel net niet Vlak voor de rust deed een kopbal van Bas Kessels het Oostrumse publiek al opveren maar helaas werd ook deze treffer afgekeurd. In de tweede helft nam de thuisploeg vanaf de aftrap weer het initiatief. De SVEB-spitsen lagen goed aan de ketting bij de Oostrumse verdediging en kwamen nauwelijks meer in het stuk voor. Oostrum verzuimde echter het veldoverwicht in doelpunten uit te drukken waardoor er maar weinig rust in de wedstrijd kwam. Het spel golfde op en neer en beide ploegen waren tot tweemaal toe zeer dicht bij een doelpunt. Voor Oostrum raakte Jan Verheijen met een schot van afstand de lat, waarna SVEB antwoordde met een knal op de paal vanuit een bijna onmogelijke hoek. Daarna was het weer de beurt aan Oostrum om het aluminium te testen en raakte Bas Kessels met een schot met links de paal. En tot slot knalde ook nog een middenvelder van de gasten van grote afstand tegen de lat. Met nog een twintigtal minuten op de klok bracht Oostrum met Arjan Kempen een extra aanvaller in het veld. Voor de thuisploeg bleven de kansen komen maar het nodige geluk in de afwerking ontbrak. Zo werd een kopbal van Ruud Custers net voor de lijn weggehaald door een verdediger van SVEB en viel er twee keer een bal op het dak van het SVEB-doel in plaats van er in. Toen de scheidsrechter na negentig minuten een einde maakte aan deze sportieve wedstrijd overheerste vooral bij Oostrum het gevoel dat er meer in had gezeten. Oostrum kan komende zondag met een goed gevoel afreizen naar Leunen waar deze Venrayse derby voor het eerst in 16 seizoenen weer op het programma staat.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 9