SVD Oostrum afd. korfbal SVOC 01' C1 - Oosfrum C1 4-5 HBSV D1 - Oostrum D1 8 - 1 Norbert: 11 Wedstrijd 6-10-07 De verdediging wist de bal al redelijk vroeg te onderscheppen, waardoor we de bal snel in het aanvalsvak mochten ontvangen. Na een snel samenspel lukte het Hilde Verhoeven vanaf de achterlijn schuin achter de korf te scoren, geweldig! Zo hoort het, iedereen mag scoren met dit spelletje. Onze eerste score werd redelijk snel afgestraft door een verdedigingsfout met een 1-1 en SVOC '01 hield vol. Ondanks dat we de bal redelijk snel wisten te onderscheppen lukte het maar niet om te scoren. Helaas zijn er een aantal dames die maar niet aan die onderhandse score willen! Maar ook daar gaan we aan werken. Met een 3-1 achterstand gingen we de rust in. Na de rust kwam Oostrum beter in het spel en kwam snel op 3-2 door Ellen Steenkamer en op 3-3 door Hilde Verhoeven (Jawel, haar 2de doelpunt, klasse!). Heel even lieten we het afweten en werden we meteen afgestraft met een 4-3 voorsprong. Na een spannende race tegen de klok wist Jacqueline vd Munckhof te scoren uit een doorloper en enkele minuten voor het einde van de wedstrijd herhaalde ze dit nogmaals. Dit wilde we niet meer afgeven natuurlijk en het bleef tot de laatste minuut spannend. Een speciale dank aan de supporters die ons positief kwamen ondersteunen. Liane van der Heijden Soms speel je gelijk som win je en soms verlies jevandaag hebben we dik klop gekregen in Hout-Blerick. Na prachtige tocht over de A73 met een omleiding van circa 20 minuten kwamen we net op tijd voor onze wedstrijd op de late zondagmiddag. De techniek in combinatie met het gespeelde tempo van de tegenstanden konden de meiden van Oostrum D1 niet bijhouden. De inzet was er wel degelijk maar dit mocht niet baten, na een paar minuten kreeg Roos van Bergen de bal flink op haar kop waardoor we bijna ons kersverse lid Willem in moesten zetten. Door late afmeldingen hadden we geen wisselspelers hetgeen in de tweede helft zichtbaar werd. Maar aan iedere wedstrijd zit natuurlijk ook weer een positieve kant, het enige en prachtig gemaakte doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Sophie van Leendert.(haar eerste dit seizoen.) Zo meiden nu weer even bijkomen van de schrik en volgende week er weer fris tegenaan thuis want dan krijgen we Swift thuisVrijdag op tijd naar bed en s'morgens fit op. Tom van der Heijden 3sb\o Het is me een beetje pijnlijk, uitgerekend in de slaapkamer van de moeder.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 11