Vacatures Dorpsraad Oostrum Vacatures Dorpsraad Oostrum 0478-582330 0478-585494 0478-510713 0478-583805 Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. {0478-51071-3) Internet: WWW. Het bestuur van de Dorpsraad Oostrum bestaat maximaal uit 13 leden die benoemd worden voor een periode van 4 jaren en zijn daarna herbenoembaar. De leden van de Dorpsraad treden af volgens een vastgesteld rooster. De Dorpsraad heeft momenteel een drietal vacatures, dat zij graag ziet ingevuld. Overeenkomstig de bepalingen van de statuten dient de Dorpsraad, bij vacatures, de inwoners van Oostrum de gelegenheid te bieden zich kandidaat te stellen voor de Dorpsraad. De statuten bepalen verder dat indien er meer kandidaten zijn dan vacatures er verkiezingen gehouden dienen te worden. Belangstellenden dienen: -woonachtig te zijn in Oostrum -de leeftijd van 18 jaar bereikt te hebben. Wij roepen u op uw eventuele belangstelling vooreen lidmaatschap van de Dorpsraad kenbaar te maken. De Dorpsraad streeft er naar om een goede man/vrouw verhouding in de raad te hebben. Gezien de samenstelling van de Dorpsraad, willen we vooral ook dames uitnodigen om te reageren. U kunt uw belangstelling kenbaar maken vóór 15 september a.s. bij de secretaris van de Dorpsraad, Mevr. Marian Fleuren, Hoefslag 3, Inhoudelijke informatie betreffende de werkzaamheden van de dorpsraad, wil het dagelijksbestuur u gaarne verstrekken. U kunt hiervoor contact opnemen met een van de leden van het dagelijksbestuur: Maarten Arts (vice-voorzitter Maria van de Boogaart penningmeester) Marian Fleuren (secretaris) Joos Linskens (voorzitter) Graag zien wij uw reactie tegemoet. Stg. Dorpsraad Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 5