Agenda 2007 (2) DECEMBER 09 December Feestdag: 75-jarig Jubileum 11 December Openbare Dorpsraadvergadering d'n Oesterham 11 December Kienen 12 December Kerstmiddag 18 December Kerstavond 18 December Kerstviering 29 December Inzamelen oud papier KBO Zonnebloem Oicastrum Zijaktief KBO Harmonie Zijaktief Dorpsraad Za. 15 sept. 12.30u. Leerlingen tamboerkorps Ma. 17 sept. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest Wo. 19 sept. 19.30u. Repetitie tamboerkorps DybbelsSag in Oostrum, Bij familie Duijn in Oostrum dit jaar 2 afgestudeerden. Ir. Richard (nu wonend in Eindhoven) voltooide de leerstoel Electro-Optische Communicatiesystemen (onderdeel van de vakgroep Telecommunication, Technology and Electromagnetics) aan de Technische Universiteit in Eindhoven. Zijn afstudeeropdracht was: Solutions toward high-speed colourless optical network units. (Onderzoek voor een fibre-to-the-home glasvezel tot in het huis) netwerk. Hij verbleef hiervoor een halfjaar bij Siemens in Munchen (Duitsland). Drs. Maurice (nu wonend in Breda) studeerde communicatie- en informatiewetenschap aan de Katholieke Universiteit in Nijmegen met als afstudeerrichting: Internationale bedrijfscommunicatie. Zijn afstudeeronderwerp was: Heuristic for the design of effective VCT intervention campaigns - testing the affectiveness of the brochure "knowledge is power". (=richtlijnen onderzoeken voor het ontwerpen van effectieve campagnes op het gebied van raad ontvangen en tests ondergaan voor HIV/Aids en het testen van de brochure "Knowledge is power"). Hij was hiervoor een halfjaar in Pretoria (Zuid-Afrika). HARMONIE

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17