m internet: WWW. Hoefslag 3 5807 BI OOSTRUM tel. (0478-510713) Stichting Dorpsraad Oostrum 8. Commissie Maatschappelijke diensten Onderzoek Synthese voorziening ouderen en jongeren Synthese heeft een concept onderzoeksopdracht geformuleerd. Waarschijnlijk start dit onderzoek in september. 9. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Rapportage overige activiteiten De Dorpsraad heeft het herinrichtingsplan onder ogen gekregen van het terrein Nelissen aan de Stationsweg. Er komen 6 grote woningen. De overige kavels zijn voor indrustie. Het plan van de projectontwikkelaar ligt bij de Gemeente, die hierover de stedelijke visie zal geven. Het nieuwbouwplan op de oude lokatie van de Rabobank is gestart. Vanaf volgende week wordt de parkeerduurbeperking van kracht. Er worden 2 particuliere bouwkavels verloot, van ongeveer 1000 m2, tussen de beek en de familie van Bracht. Berichtgeving volgt binnenkort in de Peel en Maas. De Gemeente plaatst ook een advertentie in het Oostrums Weekblad. De informatieavond inzake de nieuwbouw van Gilde Opleidingen is door een aantal leden van de Dorpsraad bijgewoond. Het plan wordt zowel door de dorpsraad als de omwonenden als een mooi plan beschouwd dat weinig overlast zal bezorgen voor de aanwonenden. Eind 2008 is de ingebruikname gepland. 9a Opslag vuurwerk Op de Hulst komt een opslag- en verkooppunt van vuurwerk voor maximaal 8000 kilo. De vergunningsaanvraag voldoet aan alle eisen. Ook de brandweer heeft haar goedkeuring verleend. Er is vanavond een bijeenkomst geweest op initiatief van het Brukske. De heer Brauckman heeft hierover 's morgens telefonisch contact gehad met de voorzitter en doet hiervan een kort verslag. Aanleiding van de bijeenkomst was onrust. Deze is grotendeels weggenomen. Het vuurwerk is alleen de laatste paar dagen van het jaar aanwezig. Na 2 januari is alles weg. De brandweer heeft ook een toelichting gegeven: de plannen voldoen aan alle veiligheidseisen. De eigenaren hebben aangegeven streng toe te zullen zien op het te vroeg afsteken van vuurwerk. 10. Rondvraag De begroeiing uit de beek wordt opgehoopt op de oevers. Dit leidt echter tot een slecht/moeilijk begaanbaar wandelpad; waarop niet geattendeerd wordt. De Dorpsraad bekijkt hoe dit aangepakt kan worden. Het Waterschap heeft al te kennen gegeven dat de oevers niet bewerkt mogen worden. Regelmatig worden vernielingen in Oostrum, in de richting van Wanssum, opgemerkt (paaltjes/borden eruit). Dit is gemeld bij de Gemeente. De Dorpsraad heeft nog een picknickbank. Voorstel is om deze op de Boshuuze te plaatsen. Deze mogelijkheid wordt onderzocht. De groenstroken in Oostrum Oost zijn nodig aan een onderhoudsbeurt toe. De heer Lensen zal dit bij de Gemeente melden. Gevraagd wordt of de borden van de makelaars en wonen venray (bij Oostrum-Oost) nog moeten blijven staan. De voorzitter neemt dit met Wonen Venray op. 11. Sluiting

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7