Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BI OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www. cJoroertveofW Vnnrrana lokale bewoners bii huurwoninqtoewiizing iiinnore De Dorpsraad heeft een voorstel gedaan bij welke huurwoningen in Oostrum okale bewoners voorrang krygen. Dit voorstel is gehonoreerd. Bij de overige huurwoningen zal de toewijzing zoveel om en om plaatsvinden: dat wil zeggen dat een woning afwisselend aan lokale bewoners e buitendorpse bewoners wordt toegewezen. Medische urgentie gaat voor op de voorrangsposi van lokale bewoners. Sociale urgentie niet. In het Oostrums Weekblad zal hierover publicatie plaatsvinden, waarbij meteen geattendeerd wordt op het feit dat men wel ingeschreven moet staan bij Wonen Venray om in aanmerking te komen voor een huurwoning. De^^zitte^heefTsamen met de heer Van Maarschalkerwaard de TBS-kliniek bezocht Het is nog niet bekend wanneer het kunstwerk gereed is. Streven is om het kunstwerk gereed te heb tegelijkertijd met het plaatsen van de kerkverlichting. 7. Commissie Stedelijk Beheer Voortgang verlichting kerk De huidige elektriciteitsvoorziening moet worden nagekeken. Het natuurhistorisch genootschap zal de dorpsraad adviseren over de maatregelen die genomen moeten worden in verband met fauna wanneer de kerk verlicht wordt. De verwachting is dat de beperkingen/maatregelen meevallen. De Dorpsraad draagt de kosten van dit advies. Fietspad Mor. Hanssenstraat Het fietspad is voetpad geworden. Het bordje van de fietsknooppuntenroute moet nog verp aatst worden. Opgemerkt wordt dat de overgang van het fietspad naar de weg gevaarlijk is Daarnaast merken niet alle fietsers de gewijzigde situatie op. De heer Lensen zal de situatie met een verkeersdeskundige bekijken. Ook de verlichting op dit stuk moet aangepast worden, de heer Lensen bespreekt dit met de Gemeente Rapportage overige activiteiten De Gemeente bekostigt de nieuwe basketbalringen niet; de oude ringen waren nog goed te gebruiken. Er is nog geen reactie op de aanvraag voor het knotten van de bomen. Vanuit de publieke tribune wordt opgemerkt dat door de Gemeente eerder duidelijk is aangegeven dat het snoeien van de lei-linden in mei en in augustus moet gebeuren. Tot op heden heeft dit niet plaatsgevonden. De heer Lensen neemt hierover contact op met de Gemeente. Vanuit de publieke tribune wordt opgemerkt dat het groen onder aan de stammen van de bomen de verantwoordelijkheid is van de Gemeente. Dit groen wordt ech^r^cht onderhouden. De KBO vraagt om dit te bespreken met de heer Linders De Dorpsraad za1 de Gemeente hierop attenderen. In het kader van Gebiedsgericht Werken lopen alle contacten met de Gemeente via de heer van Deurzen. Het groenplan voor Oostrum-Oost is klaar. Onder de speeltoestellen wordt kunstgras

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 6