ADOR - dag: zondag 16 september 2007 We zijn weer begonnen; de eerste clubavonden zijn al weer geweest. Natuurlijk openen we het seizoen ook dit jaar weer met een ADOR - dag. Dit doen we op zondag 16 september. Zoals elk jaar is er weer een kinderrommelmarkt en een ballonnenwedstrijd. We starten om 11:00 uur en we sluiten de ADOR - dag om 13:00 uur af, met het oplaten van de ballonnen. De kinderen van ADOR komen binnenkort langs de deuren om ballonnenkaartjes te verkopen. De kaartjes kosten 0,80 per stuk. Heeft u geen kaartjes nodig dan is een financiële bijdrage ook altijd welkom! In de week van 27 augustus en in de week van 3 september gaan we rond in de kern van Oostrum. Uiteraard zijn op ADOR - dag zelf; zondag 16 september, ook kaartjes te koop. Kom dus op zondag 16 september naar de ADOR - dag!! Groetjes leiding en bestuur ADOR De bloemenactie van de van de Aostrumse Zangkompeneej staat weer voor de deur. Op kermiszaterdag zullen de leden van dit koor, op hun jaarlijkse traditionele rondgang, aan de inwoners van Oostrum een bloemetje te koop aanbieden. Met de kermis een bloemetje in huisdat moet kunnen. Op zaterdag 8 september is het weer zo ver. Tussen 11.00 uur en 13.00 uur zult u in de straten van Oostrum de leden van de zangkompeneej aantreffen die hun beste beentje voorzetten om de bloem voor hun vereniging te laten slagen. Dat kan echter alleen met hulp van die mensen die graag een bloementje in huis willen hebben. Mogen wij op uw hulp rekenen?! De Aostrumse Zangkompeneej valt niet meerweg te denken binnen de Oostrumse gemeenschap. En de jaarlijkse bloemenactie ook niet. Alvast hartelijk dank voor uw medewerking. Clemens: Hallo zeg, u bent zeker de grappigste thuis. In een vroeger leven beslist circusclown geweest, niet waar?

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 22