Aan de inwoners van Oostrum Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www.dorpenvenrav.nl Hierbij willen wij u op de hoogte brengen van enkele veranderingen in de verkeerssituatie in Oostrum Parkeerduur beperking Mgr. Hanssenstraat. Zoals wij al eerder meldden zullen in verband met de werkzaamheden rond het bouwen van een appartementencomplex op het voormalige Rabobank-terrein enkele beperkingen worden aangebracht in de parkeerduur aan de Mgr. Hanssenstraat. Om overlast te beperken en de verkeerssituatie veiliger te maken geldt de navolgende parkeerduur beperking: Vanaf de Stationsweg tot aan de Geysterseweg/Vlasakker geldt een maximale parkeerduur van 2 uren en wel van: dinsdag tot en met zaterdag van 9.00 uur tot 18.00 uur. Er kan dus maximaal 2 uren aaneengesloten geparkeerd worden in de parkeerhavens aan de Mgr. Hanssenstraat. Op het openbaar parkeerterrein bij't Allemanscafé" geldt geen duurbeperking. Langparkeerders worden verzocht daar hun auto te parkeren. Door de gemeente Venray zullen borden geplaatst worden die wijzen op deze parkeerbeperking. Voetpad Mgr. Hanssenstraat In het kader van de uitvoering van projecten die wij opgenomen hebben in ons DOP is het fietspad in de bebouwde kom langs de Mgr. Hanssenstraat omgezet in voetpad. Komende vanaf de rotonde Wanssumseweg dienen fietsers bij het bord Oostrum het fietspad te verlaten en gebruik te maken van de Mgr Hanssenstraat. Hier begint de 30 km zone. Vanaf de Geysterseweg mag het pad niet meer worden opgereden door fietsers. Dus het pad langs de Mgr. Hanssenstraat is vanaf het bebouwde kombord Oostrum tot aan de Geysterseweg voortaan voetpad. Deze verandering is intussen aangegeven met verkeersborden. Gezien de nog nieuwe situatie en mogelijke onduidelijkheid hebben wij de gemeente gevraagd extra verwijzing aan te brengen, Om de verkeersveiligheid verder te bevorderen doen wij een beroep op u zich aan deze veranderingen te houden zodat geen verdere maatregelen nodig zijn. Dorpsraad Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 6