(Heeft u de peel en maas niet? Bij deze via ons eigen krantje het redactioneel stuk zoals verzonden naar de peel en maas en kabelkrant.) U2, Marco Borsato en Frans Bauer op Oostrumse kermis? Door de te drukke agenda van bovenstaande heren, wijken ze in Oostrum uit naar Nederlands beste look-a-likes. Op vrijdag 7 september staat onze Rooyse trots, ROOY2U, op het programma. De heren zullen versterkt worden door BB King, Mary J. Blige en de hornsection van B.O.B. Ondersteund door een fantastische lichtshow, trapt dit alles de Oostrumse kermis af in de tent bij 't Allemanscafé. Groot succes in 2006, toen deze heren het ief hadden om de schouwburg in Venray af te huren. De 600 kaarten waren allemaal verkocht! ROOY2U brengt een veelzijdig repertoire waarin alle periodes van U2 aan bod zullen komen. Met hun support-acts is dit een avond die je niet wil missen. Op zaterdag is de beurt aan Jos Cove en Jurgen Jonkers. Als er twee mannen zijn die zich oprecht een imitator/look-a-like mogen noemen van Marco Borsato en Frans Bauer, dan zijn deze het wel. Zo stond Jurgen Jonkers (Frans Bauer) in de finale bij het programma van Talpa "in de huid van" en had meerdere malen interviews bij SBS shownieuws, actueel, panorama, NRC handelsblad en Vrij Nederland. Beide stemmen en looks zullen u nog in de ogen doen wrijven. De enige echte Peacemakers met muziek uit de jaren 70 en 80, zullen er mede voor zorgen dat op deze avond een 40 plusser ook gezellig op stap kan gaan. Op zondag een Amsterdamse avond met Venrays beste kroegzangers Geert Peizer en Gert Janssen. In de Uitmarkt op de laatste dag van de Venrayse kermis, wist dit duo er een fantastisch avond van te maken. Kortom, ben je op zoek naar een gezelligheid en meezingers? Deze avond vind je ze, gegarandeerd! De maandag begint al vroeg. Om 12.00 uur gaat de schuif eraf en dan zoeken tientallen enthousiaste kaarters een mooie tafel om te toepen. Dik honderd man gaan voor de minste strepen op de lei! Om dit gezelschap in de avond wakker te houden is Rock Loll band CANVAS geboekt. Door het hoge feestgehalte en het gevarieerd, verrassend en humoristisch programma, ligt deze taak bij hun in goede handen. Op de dinsdag zal Eddy Walsh de kermis komen afsluiten. Deze zanger is bekend met bruine cafés. Zo staat hij acht maal per maand in het bekendste café Nederland, "Bolle Jan" in Amsterdam. De vader van René Froger, de eigenaar van dit café, kan al acht jaar niet zonder hem! Eddy scoorde een paar hits, waaronder "Naar mijn zin" dit nummer zal zeker niet ontbreken op de laatste avond. Oostrumse kermis begint op vrijdag 7 september en eindigt op dinsdag 11 september. Kaarten voor de vrijdag en/of zaterdag kosten in de voorverkoop 8,- en zijn te koop in 't Allemanscafé in Oostrum. Voor meer informatie bel 06 10245869 of mail allemanscafe@hetnet.nl

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 22