Loting 2 particuliere bouwkavels aan Mgr. Hanssenstraat in Oostrum Gemeente Individuele inschrijving 35 jaargang nr. 31 23 augustus Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. Op donderdag 27 september 2007 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Venray wordt via loting de volgorde bepaald op basis waarvan 2 particuliere bouwkavels, gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat in Oostrum, verkocht worden. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf donderdag 2 augustus 2007 tot en met dinsdag 25 september 2007 tot 13.00 uur bij de Publieksdiensten van de gemeente Venray. De 2 kavels aan de Mgr. Hanssenstraat (naast woning met huisnr. 77) zijn beide ca. 1.140 m2 groot. Beide kavels zijn bestemd voor bouw van een vrijstaande woning. De landelijk gelegen kavels bevinden zich aan de rand van het dorp en grenzen aan het Oostrumsebeekdal, waar de Oostrumse beek natuurlijke oevers heeft gekregen en er ruimte is voor natuurontwikkeling. Dichtbij bevinden zich de uitvalswegen en het NS-station van Oostrum. De grondprijs voor 2007 bedraagt 220,- per m2, excl. 19% B.T.W. De kavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning. Daarom komen alleen particulieren voor de verkoop in aanmerking. De koper is verplicht de woning zelf, met eventuele gezinsleden, te bewonen gedurende driejaren na voltooiing van de bouw. Indien na de loting en bij de uitgifte blijkt dat er geen twee gegadigden zijn voor de bouwkavels dan worden deze op projectmatige basis uitgegeven. ~- Oorspronkelijke inwoners van Oostrum hebben voorrang bij de loting. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners mag zich slechts één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om samen met gewenste toekomstige buren in te schrijven; alleen individuele inschrijving is mogelijk. Bij constatering van een dubbele inschrijving vervallen beide inschrijvingen. Het inschrijfgeld bedraagt 53,55. Dit bedrag wordt niet terugbetaald en ook niet verrekend. Zowel uw volledig ingevuld inschrijfformulier als het inschrijfgeld moeten voor 13.00 uur op dinsdag 25 september 2007 door ons ontvangen zijn. Indien beide ontvangen zijn ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, dit informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notaris mr. Q.C.M. Paantjens uit Venray. OSTRUMS Weekblad Venray

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 1