ADOR - dag: zondag 16 september 2007 )fe nobelnieuws NOBEL Abonnees mogen gratis kopij aanleveren Kopij dient maandagavond uiterlijk 18.00 uur ingeleverd te zijn via e-mail of op de Valkenkampstraat 14. 7 We z'in weer begonnen; de eerste clubavonden zijn al weer geweest, yeu^lvereNatuurlijk openen we het seizoen ook dit jaar weer met een ADOR - dag. Dit doen we op zondag 16 september. Zoals elk jaar is er weer een kinderrommelmarkt en een ballonnenwedstrijd. We starten om 11:00 uur en we sluiten de ADOR - dag om 13:00 uur af, met het oplaten van de ballonnen. De kinderen van ADOR komen binnenkort langs de deuren om ballonnenkaartjes te verkopen. De kaartjes kosten 0,80 per stuk. Heeft u geen kaartjes nodig dan is een financiële bijdrage ook altijd welkom! In de week van 27 augustus en in de week van 3 september aaan we rond in de kern van Oostrum. Uiteraard zijn op ADOR - dag zelf; zondag 16 september, ook kaartjes te koop. Kom dus op zondag 16 september naar de ADOR - dag!! Groetjes leiding en bestuur ADOR Een aantal van onze jonge amazones zijn naar de Limburgse kampioenschappen in Baexem geweest. Kim Muijsers is in het BB springen reserve kampioen geworden met 108 stijlpunten. Luca de Rijck is in het CL1 dressuur reserve kampioen geworden met 381 punten. Klinte de Rijck is kampioen geworden in de klasse DM2 dressuur met 399 punten. Proficiat met deze mooie resultaten. U als abonnee mag voortaan gratis kopij aanleveren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. Dit betekent dat bv. geboorte, huwelijks- en overlijdensberichten voortaan gratis worden geplaatst. Voor advertenties die aan genoemde voorwaarden niet voldoen gelden de volgende tarieven, deze dienen direct bij plaatsing te worden voldaan: 1/8 A4 3 euro 14 A4 6 euro 1/z A4 11 euro 1 A4 22 euro De verenigingstarieven blijven hetzelfde dus op het factuurbedrag wordt ook dit jaar weer tot 50 euro in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50 euro hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50 euro. Mm de REDfitflE

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 19