Voorrang bij toewijzing van een huurwoning aan inwoners van Oostrum Belangrijk: Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet www.dorpenvenrav.nl Het toekennen van huurwoningen in Oostrum aan niet Oostrumse inwoners heeft in het verleden nogal eens vragen opgeroepen bij de inwoners van Oostrum, vooral als het ging om senioren woningen. De Dorpsraad heeft in samenspraak met Wonen Venray kunnen bewerkstelligen dat huidige inwoners van Oostrum in bepaalde gevallen bij de toekenning van een huurwoning, voorrang genieten. Wonen Venray kan en wil niet alle huurwoningen alleen aan Oostrumse inwoners toewijzen. De dorpsraad op verzoek van Wonen Venray adressen opgegeven welke naar het idee van de dorpsraad het meest in de belangstelling zouden staan bij de inwoners. Zij heeft hierbij ook advies ingewonnen bij het bestuur van de KBO-Oostrum. Bij het vrijkomen van een huurwoning op de navolgende adressen zullen, inwoners van Oostrum, die bij Wonen Venray ingeschreven staan als woningzoekenden, indien zij dit kenbaar maken, voorrang hebben bij toewijzing van de woning. Het gaat om de volgende adressen: Watermolenstraat: 16t/m22 Gildestraat: 1,3,5, 11 t/m 31 Jofferspas 26 t/m 38 Dorpsplein 3„4,5,8,9,10,13,14 en 15 De Horik: 5 van de 10 woningen Woningzoekenden met een medische urgentie, ook niet inwoners van Oostrum, hebben altijd voorrang op lokale bewoners. Bij het vrijkomen van de overige huurwoningen in Oostrum zal de voorrang om en om worden toegepast. Wilt u bij gelegenheid als inwoner van Oostrum gebruik maken van deze voorrangspositie bij toewijzing van een woning, dan dient u als woningzoekende ingeschreven te staan bij Wonen Venray. Verder dient u te reageren op de bekendmaking van een vrijkomende huurwoning door Wonen Venray in de Woonkrant. Bij deze bekendmaking is vermeld of inwoners van Oostrum voorrang hebben. Dus schrijf u in bij Wonen Venray, ook al heeft u nu nog geen belangstelling. Bij de beoordeling van de voorrangspositie wordt de duur van inschrijving meegenomen. Dorpsraad Oostrum Csa^OSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 18