Overlast hondenpoep! o 11 s 1 a a n Dorpsraad Oostrum 35® jaargang nr. 26 28 juni 2007 Redactieadres: G. Smedts, Valken kampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet: www.dorpenvenrav.nl Op het artikel over de overlast van hondenpoep heeft een tweetal hondenbezitters bij de dorpsraad gereageerd. Opgemerkt wordt onder andere dat de hondenbezitters, in zijn algemeenheid, in een kwaad daglicht gesteld worden en dat het mede daarom niet meer plezierig wandelen in Oostrum is. De dorpsraad wil nadrukkelijk stellen dat de opmerkingen over de overlast van hondenpoep betrekking heeft op die hondenbezitters die het niet zou nauw nemen met de regels. Gelukkig houden de meeste hondenbezitters zich wel aan de regels. De goed willende hoeft zich dan ook niet aangesproken te voelen door ons artikel. Tot deze goedwillenden zullen zeker degenen behoren die bij ons gereageerd hebben. Wij als dorpsraad willen uitdrukkelijk stellen dat we geen hetze voeren tegen honden bezitters. Wij doen alleen, op grond van klachten van inwoners, een beroep op de hondenbezitters de uitwerpselen van hun hond op te ruimen. In principe maakt het niet uit waar u de hond uit laat, als u de uitwerkselen maar opruimt. Uiteraard vinden wij dat honden niet thuis horen op speelplaatsen., maar dat zal iedereen met ons eens zijn. Dus als we voortaan allen bij het uitlaten van de hond, waar dan ook, de uitwerpselen dusdanig opruimen dat anderen er geen last van kunnen hebben, hoeven we ook geen beroep meer te doen op uw medewerking. OSTRUMS Weekblad D OSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 1