Koper Computer Support Nieuwstraat 27-A (alleen op afspraak) 5863 AX Blitterswijck Telefoon: 06-55.12.13.02 E-mail: info@kopercom.nl www.kopercom.nl Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Venlo onder nummer 12053150 Koper Computer Support is een bedrijf dat gespecialiseerd is in dienstverlening voor de zelfstandige ondernemer en particulieren. U kunt hierbij denken aan zaken zoals: het maken en beheren van websites; onderhoud en reparatie van hard- en software; het verwijderen van spionage software en virussen; problemen verhelpen met (draadloos) ADSL; installatie en onderhoud van (draadloze) netwerken; het leveren van nieuwe hard- en software. Wanneer u merkt dat uw pc traag wordt, kan dat duiden op een virus, maar kan het ook zo zijn dat het besturingssysteem "vervuild" is en moet worden opgeschoond. In beide gevallen is het verstandig om de hulp in te roepen van een expert De zin en onzin van Microsoft Vista. Is het noodzakelijk om nu al over te stappen op Windows Vista Meestal is dit nergens voor nodig. Experts raden aan om te wachten totdat servicepack 1 uit is. Hiermee worden nog een aantal problemen opgelost, en is er van de fabrikanten een betere ondersteuning. Alleen als u een nieuwe pc koopt kan het handig zijn om meteen over te gaan op Windows Vista Mocht u toch willen overstappen op Windows VISTA, zult u vaak een upgrade moeten doen van uw huidige hardware. Dit hoeft lang niet altijd in te houden dat u een compleet nieuwe pc hoeft aan te schaffen. Vaak volstaat al een opwaardering van het geheugen. Ook voor het omzetten van (digital) video-8, digitale DV tapes en VHS banden naar DVD kunt u bij ons terecht Extra Service: het laten insealen van uw foto's of tekeningen van uw kinderen tot maximaal A3 formaat Zowel overdag als 's avonds kunt u terecht met uw computer problemen Elke vraag wordt serieus genomen.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 35