Lentetoernooi Tennislessen 1. Elly Schoonderbeek (TC Oostrum) 32 games 2. Ans de Mulder (TC Merselo) 28 games 3. Henriëtte v. Bergen (TC Oostrum) 26 games Will Kateman (TC Oostrum) 26 games Met 24 deelnemers werd zondag 24 maart het lentetoernooi gespeeld. Als gastvereniging was TCV Merselo uitgenodigd. Hoewel het lentezonnetje zich pas na de laatste wedstrijd aarzelend liet zien,bleef het droog. Gelukkig! Stel je voor, dat we het toernooi wegens regen vroeger hadden moeten beëindigen of nog erger,dat het toernooi helemaal niet door had kunnen gaan. Ja, we hadden dan wel in de kantine kunnen genieten van een kopje koffie met de inmiddels beroemd geworden rolcake van Wies. Maar tochdie smaakt veel lekkerder na een partijtje tennis. Het was een gezellig en sportief toernooi. Een mix van jong en de iets oudere. Jip en Bas, wij hopen dat meer jonge mensen jullie voorbeeld gaan volgen,ook al vielen jullie dit keer niet in de prijzen. De uitslag was als volgt: Dames: Op deze gedeelde derde plaats ging Henriëtte met de prijs naar huis. Opvallend was dat beide dames precies gelijk eindigden. Behalve dat ze allebei hetzelfde aantal gewonnen games hadden, hadden ze ook hetzelfde aantal tegengames. Het lot moest uiteindelijk beslissen en Henriëtte ging met de prijs naar huis. Heren: 1. Joop Schoonderbeek (TC Oostrum) 36 games 2. Leo Lenssen (TC Oostrum) 30 games 3. Gerhard Janssen (TC Oostrum) 27 games Zoals traditie worden er ook dit jaar bij voldoende belangstelling tennislessen aangeboden. Een lesblok bestaande uit 10 lessen. Start 1ste dinsdag van april aanvang 18:30 uur. Dit geldt voor zowel junioren als senioren. Heeft u interesse meldt u dan snel aan bij Henny van Dijck tel. 580160.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 21