VASTENAKTIE 2007 DE AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ LENTECONCERT 2007 Zaterdag 31 maart a.s. in D'n Oesterham. Aanvang 20.30 uur. Het beloofd een prima muzikale avond te worden. Meewerkenden: 1. Groot vocaal ensemble "Ars MusicaVenray. 2. De Baolderse Hofzengers Baarlo. 3.Zangvereniging Meriko Meterik. 4. Aostrumse Zangkompeneej Oostrum. Tot zaterdag! Entree vrij! Vast iets met elkaar! Vast iets bij elkaar! Vast iets voor elkaar! Vastentijd: het moment voor uw bijdrage en steun! Ook in 2007 wordt er in onze parochie Oostrum weer een vastenaktie gehouden. Dit jaar schenkt onze parochie, evenals vele andere parochies van het dekenaat Venray, de opbrengst van de vastenaktie aan de Stichting Mullai Venray om de arme weeskinderen in Sri Lanka te kunnen helpen. Mullai heeft het geld van de vastenaktie hard nodig voor meer voedsel, beter onderwijs en reparatie van het weeshuis in Sri Lanka. Meer informatie vindt u op de website www.stichtingmullai.nl Volgend jaar is de opbrengst van de vastenaktie in principe weer voor de "Stichting Zuster Truus Lemmens". In week 13 ontvangt u samen met het Oostrum's Weekblad het bekende vastenzakje, dat dit jaar bestemd is voor Mullai Venray en niet voor Ghana! Dat vastenzakje wordt in de Goede Week (week 14) door het Bestuur en de Raad van Elf van onze Carnavalsvereniging "De Karklingels" weer bij u thuis opgehaald. Carnavalsvereniging, bij dezen hartelijk dank voor uw spontane hulp en inzet! U wordt vriendelijk verzocht het vastenzakje tijdig en hopelijk goed gevuld klaar te leggen. Namens de Stichting Mullai Venray en de arme weeskinderen zeg ik u allen bij voorbaat heel hartelijk dank voor uw gulle bijdrage, steun en medewerking! Namens het Kerkbestuur van Oostrum, Jos de Beer

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 17