Aan alle inwoners van Oostrum, woensdag 11 april 2007 gemeenschapshuis "den Oesterham" aanvang 20.00 uur. 5807 BT OOSTRUM tel. (0478-510713) internet, www.dorpeiwenrav.nl Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 Zoals u bekend zal zijn is de dorpsraad van Oostrum het afgelopen anderhalfjaar druk bezig geweest met het opstellen van een Dorps Ontwikkelingsplan het zogenaamde DOP. Aan de realisatie van het DOP heeft u op een actieve wijze bij gedragen door het bezoeken van discussieavonden en het invullen van de enquête over de toekomst van Oostrum. Het DOP dient als basis voor de verdere ontwikkeling van Oostrum, nu en in de verdere toekomst. Het is dus een visie op de toekomst. Dit DOP moet passen in en onderdeel gaan vormen van de toekomstvisie die de gemeente Venray in samenspraak met de dorpsraad ontwikkelt. Het afgelopen jaar hebben we samen met een aantal partijen gewerkt aan deze toekomstvisie. We hebben dit gedaan in het kader van het zogenaamde "gebiedsgericht werken". Gebiedsgericht werken is een vorm van structurele samenwerking tussen de gemeente Venray, de dorpsraad Oostrum, de politie, Synthese en Wonen Venray. In deze samenwerking gaat het om zaken die het individuele belang overstijgen en die door een gezamenlijke aanpak meerwaarde hebben. Het DORPSONTWIKKELINGPLAN OOSTRUM waarin de integrale gebiedsvisie over Oostrum en een uitvoeringsprogramma is vastgelegd, wordt binnenkort ter besluitvorming voorgelegd aan het college van B&W en de Gemeenteraad. In een bijeenkomst op woensdag 11 april 2007 willen wij als Dorpsraad, samen met de partners, de gemeente Venray, Wonen Venray, Synthese en de Politie het Dorpsontwikkelingsplan presenteren. Gaarne willen wij u uitnodigen om deze presentatie te bezoeken en te vernemen wat de toekomst voor Oostrum zai gaan bieden. Reserveer daarom:

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3