Bruiloft-bbq-personeelsfeest-WWW.petervandewater.nl-huwelijksmis-jubileum-receptie 9. Commissie Middelen Verslag dorpsradenoverleg Er heeft een gesprek plaatsgevonden tussen Wonen Venray en het Dorpsradenoverleg over het verkrijgen van een voorrangsrecht voor bewoners van een dorp voor huurwoningen in het betreffende dorp. Daaruit is de gunstige conclusie voortgekomen dat de afzonderlijke dorpsraden, in overleg met Wonen Venray, gaan uitzoeken welke clusters huurwoningen hiervoor in aanmerking zouden kunnen komen. De voorrangsregel zal dus niet op alle huurwoningen van toepassing zijn. Dit moet voor 1 maart gebeuren. Er zal nog overleg plaatvinden met de KBO. Rapportage overige activiteiten Er is een uitnodiging geweest van de Raad Van State voor een eventuele toelichting m.b.t.de bezwaren die zijn ingediend inzake de resocialisatiewoningen van de TBS kliniek. De heren van Soest en Linskens zullen de Dorpsraad vertegenwoordigen in Den Haag. 10. Commissie Stedelijk Beheer Het vrijgeven van het openbaar vervoer vraagt nog verder onderzoek. Rapportage overige activiteiten De sleutel van de meterkast heeft nu zijn vaste plaats in het gemeenschapshuis. Keyzers Manders heeft een offerte uitgebracht voor de kerkverlichting. Hierin zijn het graafwerk en de kabellengte nog niet opgenomen. Er wordt een proefopstelling gemaakt na overleg met het kerkbestuur. Voor de info borden zijn 5 plaatsen bekeken. Hiervan ligt er misschien 1 op particulier gebied. Een lokatie is niet geschikt in verband met toekomstige bebouwing Over het knotten van de Platanen rond het dorpsplein is contact geweest met de gemeente: zij wijst dit af. Een toelichting volgt in de volgende vergadering. De afvalbak bij het Station blijkt van Veolia te zijn. Desondanks heeft de Gemeente toegezegd dat de bak 2 keer per week door NLW geleegd zal worden. De aanvraag van het parkeerverbod betreffende de openbare parkeerplaatsen ligt nu bij de Verkeerscommissie van de gemeente 11Commissie Maatschappelijke diensten Projecten leefbaarheidsbudqet Er zijn drie projecten binnengekomen, welke worden besproken in de interne vergadering op 28 februari 2007. 12. Commissie Stedelijke Ontwikkeling Wandelroute De definitieve folder is klaar. Per dorp zijn 1250 stuks gedrukt. Er moeten nog palen en picknicktafels en banken geplaatst worden. We hebben hiervoor offerte aangevraagd en de uitvoering zai geschieden door de NLW. De vergadering gaat hiermee accoord. Rapportage overige activiteiten Er is informatie over Science Linq: een bedrijven campus dat gevestigd zal worden op de Hulst II. Het wordt een kennisintensief bedrijvencomplex dat zich onder andere richt op faciliteiten voor laboratorium onderzoek. Het inrichtingsplan De Blakt is vastgesteld en ook dit ligt ter inzage.

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 4