OIF 11 S Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel.{0478)510713 e-mail: mcfleuren@home.nl internet: www.dorpenvenrav.ni Rabobank Venray Meerlo-Wanssum 14.00.01689 Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 13 februari 2007 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet alle aanwezigen van harte welkom. 2. Vaststelling van de agenda De agendapunten 6 en 7 worden omgewisseld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Het overzicht van ingekomen en uitgaande stukken wordt toegelicht. Er is een brief ontvangen van de Raad van State over de resocialisatiewoningen. Op 12 april vindt een hoorzitting plaats over de resocialisatiewoningen De subsidie-aanvraag is verstuurd. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 9 januari 2007 Punt 8: Lensen wordt gewijzigd in Lenssen. 5. Vaststelling financieel verslag. De penningmeester ligt het financieel verslag toe. Het jaar 2006 is afgesloten met een positief saldo van 477,71 euro. Dit is een mooi resultaat. 6. Financieel overzicht Oostrums Weekblad. De kosten van het kopiëren zijn gestegen, daar tegenover zijn de advertentie inkomsten ook gestegen. De inkomsten van verenigingen zijn gestegen, maar door ingestelde vrije voet zullen deze inkomsten volgend jaar waarschijnlijk minder zijn. Het aantal abonnees neemt weer toe: op dit moment zijn er 585 abonnees. De winst over 2006 bedraagt 3800,00 euro. 7. Verslag kascontrole commissie De kascontrole is uitgevoerd. Alles was perfect in orde met de complimenten voor de penningmeester. De kascommissieleden van dit jaar zullen ook volgend jaar de kascontrole doen. Door de vergadering wordt decharge verleend. 8. Gebiedsgericht werken Gebiedsvisie Deel 1 is vastgesteld (algemeen deel dorps- en wijkontwikkelingsplannen). Gebiedsvisie Deel 2 is vastgesteld (integrale gebiedsvisie: analyse van Oostrum). Gebiedsvisie Deel 3: visie van het gebied. Hoe willen we dat Oostrum zich gaat ontwikkelen. Dit in overleg met alle kernpartners, te weten: Wonen Venray, de Gemeente, Synthese, politie Venray en de bewoners van Oostrum. Dit laatste vullen we in met behulp van het DOP. In dit laatste deel zijn nog een paar vraagtekens m.b.t. eventuele bebouwing van Oostrum West. Met uitzondering van dit punt, is ook deel 3 vastgesteld. STRUM

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3