Agenda maart: ROMMELMARKT ROMMELMARKT ROMMELMARKT Aan alle inwoners van Oostrum Vrij. 23febr. 20.00u.Groepsrepetitie slagwerk (gemeenschapshuis) Ma. 26 febr. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leeriingenorkest 19.30u. Groepsrepetities 20.00u. Repetitie orkest Wo. 28 febr. 19.30u. Repetitie tamboerkorps Do. 1 mrt. 20.00u. Groepsrepetitie trombones (gemeenschapshuis) 4 mrt. Rommelmarkt 11 mrt. Intern Treffen 17 mrt. Solisten en ensembleconcours Muziekfederatie Venray 18 mrt. Zondagochtendconcert schouwburg Venray 24 mrt.Aege Bojjum Live 25 mrt. Pas op! N.A.T. Op zondag 4 maart a.s. organiseert Harmonie Sub Matris Tutela haar jaarlijkse rommelmarkt. De opbrengst is bestemd voor onderhoud en aanschaf van instrumenten en uniformen. De rommelmarkt wordt gehouden in gemeenschapshuis d'n Oesterham. De markt begint om 11,00u. Voor de meer waardevolle artikelen begint de verkoop bij opbod om 12.00u. Sluitingstijd 13.30u. Op zaterdag 3 maart kunnen spullen voor de rommelmarkt (géén grote meubelstukken) tussen 10.00u. en 12.00u. afgegeven worden bij d'n Oesterham. Volgende week vanaf donderdag, 22 februari, tot en met zaterdag, 24 februari, worden huis aan huis de enveloppen van de Gebundelde Collecte Oostrum bezorgd. In deze enveloppen vindt u een begeleidende brief en een lijst met de goede doelen die mee doen met deze Gebundelde Collecte. Op deze lijst kunt u achter de beschrijving van ieder goed doel aangeven welk bedrag u hieraan wilt schenken. Het totale bedrag dat u doneert doet u samen met de ingevulde lijst in de enveloppe. Daarna sluit u de enveloppe. Mocht u de enveloppe onverhoopt niet ontvangen of kwijt raken, dan kunt u ook de lijst gebruiken die bij dit bericht staat afgedrukt. U vult dan deze lijst in en doet hem samen met het totale bedrag in een eigen enveloppe. In de week daarna worden de enveloppen opgehaald. Uit veiligheidsoverwegingen worden de enveloppen door twee collectanten opgehaald. Deze collectanten hebben een pasje bij zich waarop staat dat zij toestemming hebben om de enveloppe bij u op te halen. Het is voor de collectanten prettig wanneer u de enveloppe al heeft klaarstaan! Na afloop van de Gebundelde Collecte wordt de opbrengst vermeld in het Oostrum's Weekblad. Het Collectanten Comité Oostrum bedankt u hartelijk voor uw medewerking. Hopelijk bevalt deze manier van gebundeld collecteren. Vriendelijke groeten, namens het Collectanten Comité Oostrum, Koos Künen, Watermolenstraat 12, tel: 585186 HARMONIE "OOSTRUM 7 QiVZWK* 'wwrtVAmw-wmwi*

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7