Hondenbezitters bezorg Oostrumse inwoners a.u.b. geen overlast Nog steeds overlast door hondenpoep. Hondenbezitters, die dit aan gaat, er moet bij u toch een belletje gaan rinkelen als u dit leest. Neem uw verantwoordelijkheid en bezorg anderen geen overlast. Werk mee aan een schoner Oostrum waar we allen gebaat mee zijn. Dit helpt!. g§ Dorpsraad Oostrum .Jtm m i Stichting Dorpsraad Oestrum Bij de Dorpsraad hebben de afgelopen week weer meerdere mensen hun ongenoegen kenbaar gemaakt over de overlast die de hondenbezitters veroorzaken op verschillende plekken in de kern van Oostrum. Blijkbaar worden we verplicht periodiek de (niet goedwillende hondenbezitters aan te spreken op hun gedrag. Dit vinden we als dorpsraad erg jammer, dat zou niet zo moeten zijn Veel hondenbezitters doen hun best de overlast te beperken door de uitwerpselen op te ruimen, hen treft dan ook geen blaam. Helaas zijn er nog steeds lieden die het niet zo nauw nemen en hun hond uitlaten zonder de uitwerpselen op te ruimen. Blijkbaar vinden zij dit gewoon. Zij geven te kennen dat zij, wat dat betreft, niet te beschikken over enig normbesef. De klachten komen vooral van de gebruikers van de speelterreintjes en het ontmoetingsterrein bij de Watermolen. Ook voetgangers en rollatorgebruikers op onder andere de Mgr.Hanssenstraat, Valkenkampstraat, Randenrade en het Dorpsplein melden overlast door hondenpoep. En wat dacht u van de mensen die zo hun best doen om het groen in Oostrum te onderhouden? Het moet u als hondenbezitter bekend zijn dat u bij het uitlaten van uw hond in het bezit moet zijn van opruimmateriaal en de uitwerpselen moet opruimen. De inwoners van Oostrum zouden het op prijs stellen als u zich hieraan houdt. Inwoners van Oostrum die een overtreding waar nemen, spreek de overtreders aan op dit a-sociaal gedrag en wijs op hun opruimverplichting. 3

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3