DOELSTELLING BEDRAG TOTAAL Hersenstichting Stelt zich te doel de preventieve en curatieve bestriidinq van hersenziekte Amnesty International Streeft naar een wereld waarin iedereen alle rechten geniet die zijn vastgelegd in de Universele Rechten van de Mens en andere Internationale mensenrechtendocumenten Reumafonds Bestrijding van reuma en de gevolgen van reuma in Nederland Hartstichting Het voorkomen en bestrijden van de oorzaken en de aevolaen van hart- en vaatziekten Rode Kruis Het Nederlandse Rode Kruis is wereldwijd actief om mensen te helpen, te verzorgen en te beschermen. De orqanisatie is onpartijdig en neutraal. Astmafonds Voorkomen van astma, chronische obstructieve longaandoeningen en daarmee verwante ziektebeelden en de qevolqen te minimaliseren. Nierstichting Bevorderen van verbeteringen van de behandeling van nierziekten en weerbaarheid v.d nierpatiënten. KWF Kankerbestrijding Het bestrijden van kanker. Prinses Beatrixfonds Het bevorderen v.d bestrijding van neuromusculaire ziekten, aandoeningen v.h. zenuwstelsel en aanqeboren aandoeningen. Fonds gehandicapten Steunen van projecten en activiteiten ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap. Brandwonden Stichting Het bevorderen van een optimale behandeling van patiënten met ernstige brandwonden. Preventie en het in stand houden van een huidbank. Nationaal Fonds Kinderhulp Verlenen van financiële steun aan in de jeugdzorg werkzaam zijnde organisaties om het maatschappelijk welzijn voor kinderen te bevorderen. Epilepsiefonds Bevordert epilepsiebestrijding en epilepsiezorg door middel van voorlichting en wetenschappelijk onderzoek. 18 mmm

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 18