Aan de inwoners van Oostrum, I CARNAVALSVLAG Afhalen bij: familie Fleuren Tel. 510713. Stichting Dorpsraad Oostrum Hoefslag 3 5807 BT OOSTRUM tel. (0478) 510713 e-mail: mcfleuren@home.nl internet: www.dorpenvenrav.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum 14.00.01.689 Misschien heeft u al via de pers vernomen dat de Gemeente Venray in samenwerking met Wonen Venray in de gehele gemeente een woningbehoefte enquête gaat houden. Het doel hiervan is om een goed beeld te krijgen wat uw woonwensen zijn, voor nu en in de toekomst. Op basis hiervan kan het woningbouwbeleid binnen de gemeente afgestemd worden op uw wensen. In 2003 hebben wij als dorpsraad al eens een enquête gehouden. De inhoud van deze enquête zal deels anders zijn dan toen. Wellicht is het mogelijk om de cijfers van toen te actualiseren en te vergelijken. Wij v ragen u dan ook zoveel mogelijk met deze enquête-ronde mee te doen. Het enquête formulier heeft u al ontvangen, of gaat u een deze dagen ontvangen. Om een goede respons te verkrijgen heeft de Dorpsraad desgevraagd aan de Gemeente toegezegd dat de leden van de Dorpsraad de enquête-enveloppen zal ophalen. De enveloppen worden opgehaald op zaterdag 10 februari 2007 tussen 10.00 uur en 16.00 uur. Wij verzoeken u er zorg voor te dragen dat de enquêtes klaar liggen zodat de ophalers snel hun werk kunnen doen. De dorpsraad is van mening dat uw deelname zal bijdrage aan een passend bouwbeleid in de Gemeente Venray en dus ook in Oostrum. Dank voor uw medewerking, Dorpsraad Oostrum GEVONDEN

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 3