Jeugdprins Sill d'n Urste Abonnees mogen gratis kopij aanleveren Kopij dient maandagavond uiterlijk 18.00 uur ingeleverd te zijn via e-mail of op de Valkenkampstraat 14. J In een bomvolle Back in Time, dat voor de gelegenheid omgetoverd was tot Saloon, is afgelopen zaterdag Sill Cremers uitgeroepen tot 48ste jeugdprins s van de Karklingels. Tijdens deze avond die geheel in het teken stond van het Wilde Westen werd er op zoek gegaan naar een nieuwe sheriff. Voordat deze gezocht kon worden moest er eerst afscheid genomen worden van jeugdprins Tom d'n Twedde. Hij werd samen met jeugdvorst Guus en jeugdnar Kees opgepakt door de sheriff. Halverwege de avond verloor hij deze jongens uit het oog en wisten zij te ontsnappen. Het werd dus hoog tijd voor een nieuwe sheriff!! Gelukkig was daar Lucky Luuk en hij had tien jongens die wel kans hadden om de nieuwe sheriff te worden, maar gezien deze jongens jong en onervaren waren werd er eerst bij de grote raad gezocht. Na enkele duels als poker, lasso werpen en een heuse schietwedstrijd, bleek toch Lucky Luuk de beste kandidaat te zijn. Helaas kreeg deze moderne cowboy een smsje dat ze zijn hulp nodig hadden in een ander dorpje. Gelukkig had in de tussentijd een van de jongens zich bewezen als een goede sheriff en werd uitgeroepen tot jeugdprins van Aostrum, Lull en de Boshuuze: jeugdprins Sill d'n Urste. Natuurlijk staat hij er niet alleen voor en word hij bijgestaan door jeugdvorst Erik (Peters), jeugdnar Dave (Pelzer) en de meisjes van de jeugdraad. Na de installatie en de speech van de kersverse jeugdprins was het tijd voor een feestje. En deze jongens weten wat feesten is want hun leus voor dit jaar is dan ook: Mit ös drie veurop, stöt gans Aostrum op de kop!! U als abonnee mag voortaan gratis kopij aanleveren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. Dit betekent dat bv. geboorte, huwelijks- en overlijdensberichten voortaan gratis worden geplaatst. Voor advertenties die aan genoemde voorwaarden niet voldoen gelden de volgende tarieven, deze dienen direct bij plaatsing te worden voldaan: 1/8 A4 3 euro A4 6 euro 1/2 A4 11 euro 1 A4 22 euro De verenigingstarieven blijven hetzelfde dus op het factuurbedrag wordt ook dit jaar weer tot 50 euro in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50 euro hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50 euro. 7

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 7