9. Commissie Middelen Verslag dorpsradenoverleq d.d. 4-12-2006 De Gemeente wordt bezocht door de visitatiecommissie van de Provincie. Deze commissie wil graag met de maatschappelijke partners praten, dat wil zeggen met vertegenwoordigers van een klein en een groot dorp. Oostrum en Castenray melden zich hiervoor aan. De heren Linskens en van Soest worden hiervoor geïnterviewd. Vergaderdata 2007 In de voorgestelde data is 11 september opgenomen. In verband met de kermis wordt deze vergadering verschoven naar 4 september. Verder wordt dit vergaderschema akkoord bevonden en zal gepubliceerd worden. Rapportage overige activiteiten Er is een verslag ontvangen van klankbordgroep de Blakt. 10. Commissie Stedelijk Beheer Kerstboomverbranding De kerstboomverbranding is op 6 januari om 17.00 uur. De brandweer is uitgenodigd. Publicatie vindt plaats in het Oostrums Weekblad en via de website. Bestemming waterpartij De commissie stelt voor om de waterpartij te verkopen. De prijs wordt vastgesteld op 75 euro per zuil (inclusief pomp en bak). De plantenbak waarin het geheel staat, hoort er niet bij.Deze zal gewoon herplaatst worden. Nadat de waterpartij gecontroleerd is, zal publicatie in het Oostrums Weekblad plaatsvinden. Belangstellenden kunnen dit kenbaar maken bij het secretariaat. Indien er meerdere belangstellenden zijn zullen door middel van loting de zuilen worden toegewezen. Rapportage overige activiteiten Het Venrays Verkeers en Vervoersplan (VWP) is ontvangen. Er wordt een nieuw gedeelte van de vlaggenmast besteld. De heer Lensen bedankt de mensen die meegewerkt hebben aan het plaatsen van de kerstboom, in het bijzonder de heren Holtackers, Derks en Rutten. Na het ontvangen van offertes voor verlichting van de kerk, wordt een proefopstelling geplaatst. Het plaatsen van infoborden wordt als project vanuit het leefbaarheidsbudget aangemerkt. 11. Commissie Maatschappelijke diensten Projecten leefbaarheidsbudqet Tot 30 januari is de inschrijftermijn voor de projecten. Daarna zullen alle verzoeken behandeld worden. Rapportage overige activiteiten Zij-Actief bestaat eind 2007 75 jaar. Zij verzoekt de Dorpsraad een prijs/financiële bijdrage voor de kienavond. De Dorpsraad besluit het verzoek niet te honoreren omdat zij van mening is dat dit soort uitgaven niet ten algemene nutte zijn.. Vanuit het secretariaat wordt dit aan Zij-Actief doorgegeven. De heer Smedts zal het Oostrums Weekblad voortaan wekelijks verzorgen. Mevrouw Linskens neemt de taken waar bij afwezigheid van de heer Smedts. De onkostenvergoeding wordt opnieuw bezien. Mevr. Linskens blijft vanuit de dorpsraad de verantwoordelijke voor het weekblad. De commissie zal een aantal teksten aanleveren om lege plekken in het Oostrums Weekblad te kunnen vullen (bv. artikel hondenpoep, parkeren op trottoir enz.). Daarnaast wordt ruimte gebruikt voor puzzels, kleurplaten enz. De eerste week van januari wordt het Oostrums Weekblad huis- aan huis verspreid in kleurenoplage. De vrije voet voor verenigingen die voor 2006 is vastgesteld, geldt ook voor 2007 (Oostrums Weekblad). 6

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 6