0\ KERSTBOOM VERBRANDING MIDWINTERTOERNOOI T.C.O. Zaterdag 20 januari 2007 wordt op het tennispark van T.C.O. het midwintertoernooi gehouden. Ais gastvereniging is uitgenodigd tennisvereniging L.V.H. (Leunen, Veulen, Heide) om aan dit toernooi deel te nemen. - Graag willen wij leden van T.C.O. uitnodigen zich hiervoor aan te melden. U kunt dit telefonisch doen bij Riny Simons op tel. nr.0478 585314 of bij Piet Vloemans tel. nr. 0478 512205. U kunt zich ook via een mail opgeven. Vermeld er s.v.p. uw speelsterkte, m/v en mailadres bij, zodat wij u t.z.t. verder kunnen berichten. Mailadres Riny Simons: emile.simons@planet.nl, Mailadres Piet Vloemans: marjandriessen-pietvloemans@hetnet.nl. U kunt zich nog opgeven t/m 13 januari. Het inschrijfgeld is 2,50. Dit kan 20 januari betaald worden. Het toernooi begint om 9.00 u. en is rond 15.30 u. afgelopen. Na afloop is er voor alle leden, ook voor de leden, die niet deelnemen aan het toernooi, een Nieuwjaarstreffen. Wij hopen die dag veel tennisvrienden te ontmoeten om samen het glas te heffen op een gezond en sportief 2007. Activiteitencommissie T.C.O. Het is al een keer via het Oostrums Weekblad bekend gemaakt dat onze oude consumptiemunten, de bekende witte en blauwe munten tot 1 maart 2007 ingewisseld kunnen worden voor een komsumptie. Daarna accepteren we alleen de nieuwe munten die bij de zittingsavonden in november 2006 voor het eerst zijn uitgegeven. Dus voel nog even in de zakken van je karnavalspak of er misschien nog een paar vergeten munten inzitten. Mart Kusters Secretaris Gemeenschapshuis D'n Oesterham Op zaterdag 6 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding. Net als vorig jaar mag dit op het perceel tussen van Broekhuizenstraat 42 en 44, met dank aan Herman Verheijen. We starten om 16.00 uur met het aannemen van bomen. Tegen inlevering van 1 kerstboom ontvang je een lot. Om 17.00 uur begint de verbranding en worden de prijzen uitgereikt. Succes met het verzamelen van kerstbomen. 21 Itmeenschapshuis Tb OESTERHAIT

Oostrum's Weekblad | 2007 | | pagina 21