Hallo kinderen van A.D.O.R. Kerstviering 2006 Wat hoort er bij Kerst??? Jawel de kerstspeurtocht van A.D.O.R..!! En deze is op Donderdag 21 December om 18.30 uur. Het belooft weer een gezellige tocht te worden. Dus neem je ouders/verzorgers, broertjes,zusjes of een vriendje mee!! jeAAtydA/er&YX-vfrivwe| is het de bedoeling dat er iemand van boven de 18 jaar als begeleiding meeloopt. Het bestuur en de leiding hebben hun handen al vol aan de organisatie van de tocht. Neem een zaklamp mee en zorg voor de goede kleding-dikke jas, handschoenen,sjaal Na afloop is er weer een lekkere beker chocomel en voor ouders glühwijn. Tegen 20.00 uur denken we dat de prijswinnaars bekent zijn. Dus tot Donderdag 21 December Bestuur en leiding van A.D.O.R. Het thema van kerst dit jaar op onze school is: wensen voor een nieuwe tijd. Rond kersttijd richten we onze wensen vooral op veel goede dingen voor de wereld om ons heen: voor het gezin en de familie, voor onze medelanders en voor positieve wereldgebeurtenissen. Zoals elk jaar sluiten we deze periode af met een kerstviering. Dit jaar zal de viering plaatsvinden in de kerk en wel op woensdagavond 20 december om 18.30 Deze (woord)viering is door een commissie van leerkrachten en leden van de werkgroep gezinsviering georganiseerd. Door muziek, liedjes, verhalen en teksten voorgedragen door kinderen en leerkrachten, beloofd het een sfeervolle bijeenkomst te worden. Voor deze viering zijn alle kinderen met hun ouders uitgenodigd en samen met het complete team zijn dat rond de 550 personen. Voor andere belangstellenden, familieleden of inwoners van Oostrum is helaas geen plaats meer in de kerk. Na de kerstviering is er op het dorpsplein nog gelegenheid tot gezellig samenzijn. Het geheel duurt ongeveer tot 20.00 uur Namens het team, Monique Heesbeen Kerstfeest is denken aan vrede en licht aan de boodschap en het blijde bericht van komen van mensen dicht bij elkaar niet voor heel even maar het hele jaar! Prettige feestdagen en Een gelukkig nieuwjaar! ?.AS I S SCHOOI

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 17