Leefbaarheidfonds t.b.v. de Oostrumse gemeenschap Jan Nel Op vrijdag 17 november 2006 hopen wij samen met onze kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden ons 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Ter gelegenheid hiervan is er om 14.30 uur een H. Mis in de O.L. Vrouw Geboorte Kerk te Oostrum. Gelegenheid tot feliciteren van 18.30 tot 20.00 uur in Café-Zaal "Back in Time", Mgr. Hanssenstraat 29 Te Oostrum Jan en Nel Janssen-Hagens Gildestraat 17, 5807 BH Oostrum, Tel. 0478 - 585997 Cadeautip [vj Heeft u een idee om de leefbaarheid in Oostrum te bevorderen? Dan kunnen wij u wellicht de mogelijkheid bieden om dit te realiseren. De Dorpsraad krijgt jaarlijks een bijdrage uit het leefbaarheidfonds van de Gemeente Venray. Deze kan de Dorpsraad naar eigen inzicht besteden om de leefbaarheid in Oostrum te bevorderen. Met gelden uit dit fonds is bv. reeds nieuwe kerstverlichting, voor in de kerstboom op het Dorpsplein, aangeschaft. Misschien heeft u ais vereniging, stichting of inwoner van Oostrum ook een project of idee waarvan u denkt dat het de leefbaarheid in Oostrum zou kunnen bevorderen. Speciaal hiervoor hebben we een aanvraagprocedure opgesteld met daarin de criteria waaraan een idee/project zou moeten voldoen. Deze procedure en het aanvraagformulier vindt u elders in dit blad en natuurlijk op onze website www.dorpenvenrav.nl. Dus, dien uw idee in bij de Dorpsraad!!! Stichting Dorpsraad Oostrum Van Broekhuizenstraat 51 5807 AK OOSTRUM tel. (0478)511513 internet: www.dorpenvenrav.nl 50 jaar getrouwd!

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 8