Herfsttoernooi o Onder een strakblauwe hemel en een warme najaarszon werd afgelopen zondag het herfsttoernooi van tennisclub Oostrum (TCO) gehouden. Voor dit toernooi was als gastclub De Gagel uit Wanssum uitgenodigd. Nadat de 24 deelnemende mannen en vrouwen een nummer hadden getrokken, konden de spelers zien met wie, tegen wie en hoe laat ze steeds moesten spelen. Van 09.30 u. tot 15.30u. is er flink gestreden. Vier mannen eindigden na de vier te spelen wedstrijden gelijk met 32 gewonnen games. Ton Clephas had maar 9 games ingeleverd en werd met een saldo van +23 games winnaar. Nummer 2, met een saldo van +15 games werd Theo van der Pas. Nummer 3 werd Theo de Beer. Hij had een saldo van +11 games. Bij de vrouwen eindigde Dorrie de Beer op de eerste plaats met 22 games. Elly Schoonderbeek werd tweede met een score van 21 games en Riny Simons eindigde gelijk met Lucy Vervoort. Riny veroverde toch de derde plaats op grond van een beter saldo (+3). Dit betekende dat alle prijzen naar Oostrum gingen. MaarWanssum wil het volgend seizoen graag revanche nemen. Op de schitterend gelegen banen van TCO tegenover "Pare De Witte Vennen", hebben we genoten van een prachtige sportdag. Verbouwing van basisschool de Meulebeek Het ministerie heeft landelijk een extra investering gedaan ten behoeve van de optimalisering van schoolgebouwen. Deze gelden zijn aan de gemeente toegekend. In overleg met het schoolbestuur (SPOVenray) en de directeuren worden de gelden goed besteed aan ver- en nieuwbouw van de basisscholen. Voor onze school betekent dat verbouwing van de leefkuil; de gemeenschappelijke ruimte van de school. De leefkuil wordt vier meter naar buiten toe uitgebreid. Ook worden er twee extra spreekkamers aangebouwd. De oplevering wordt eind februari 2007 verwacht. Tegelijkertijd met de verbouwing vindt renovatie van de speelterreinen plaats. Het zijpad langs de school en het achterplein worden flink onder handen genomen: het verwijderen van struiken, herbestraten, aanbrengen van kunstgras onder speeltoestellen en het plaatsen van een nieuw hekwerk. Deze klus zal enkele weken in beslag nemen. De aan- en afvoer van materiaal zal vanaf de Watermolenstraat en de Vlasakker plaatsvinden. Het kan zijn dat dit enige overlast veroorzaakt voor de aanliggende bewoners. We hopen dat dit tot een minimum beperkt blijft. Mede namens bouwbedrijf Koenen en firma Goossens (bestrating en tuinaanleg), alvast hartelijke dank voor uw medewerking Monique Heesbeen, directeur bs de Meulebeek BAS I S SCHOOL -7-

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 7