Collecte Nederlandse Brandwondenstichting groot succes In Oostrum heeft de collecte 604,87 euro opgebracht. Namens de Brandwonden Stichting, Bedankt! DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. EXCURSIE naar de MOSKEE. Datum: dinsdag 24 oktober of donderdag 26 oktober a.s. Plaats: Moskee in het Brukske. Aanvang: 18.30 - 20.30 uur. Opgave: t/m zondagavond 22 oktober a.s. bij Maria v.d. Heuvel (tel: 580960) Op dinsdag 24 oktober of donderdag 26 oktober a.s. gaan we op excursie naar de moskee in het Brukske. U kunt zich t/m zondagavond 22 oktober a.s. opgeven bij Maria. U kunt zelf aangeven of u dinsdag of donderdag deel wilt nemen. Per avond kunnen er max. 25 personen toegelaten worden en vol vol. We verzamelen ons om 18.30 uur bij de ingang van de moskee. Let op: de avond begint om 18.30 uur. Herinnering: Dames (die zich opgegeven hebben) denken jullie aan de demonstratieochtend of-middag op 7 november a.s. bij Intratuin. Veel plezier! Borstkanker Vereniging Nederland afdeling Venray/Venlo Thema-avond Voor mensen met borstkanker en andere geïnteresseerden. Nieuwe ontwikkelingen in chirurgie, diagnostiek en medicamenteuze behandeling van borstkanker. Door mevrouw L. Meijer, specialistisch verpleegkundige borstkankerzorg, en mevrouw Y. van de Wouw, oncoloog/internist, vanuit hun eigen deskundigheidsgebied. Beiden zijn werkzaam binnen VieCuri medisch centrum Venray/Venlo. U bent van harte welkom op woensdag 25 oktober in het personeelsrestaurant van VieCuri medisch centrum, lokatie Venray. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Om 20.00 uur start de lezing. Tevens zal mevrouw G. Rulkens aanwezig zijn met zelf ontworpen hoeden en sjaals. En er is informatie over borstprotheses en lingerie. Voor aanvang, tijdens de pauze en na afloop kan men deze bekijken. Graag zien wij u op deze avond, vrijwilligers BVN afdeling Venray/Venlo. -11 - loifak vrouwenmjtwsrfc

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11