kunstencentrum Jerusalem Altijd al iets willen weten over muziekinstrumenten, orkesten, kamermuziek, Mozart en al de andere componisten? De Luistercursus voor beginners is dan zeker iets voor u! Eerste les is proefles. Kijk op www.kunstencentrumierusalem.nl en geef je op! Of vraag de brochure aan, tel. 0478 585320 Voorste! omtrent alternatief snoeiwerkzaamheden op het dorpsplein bespreken met afvaardiging van de gemeente. KBO heeft de bevestiging van gemeente inzake groenonderhoud ontvangen en gaan akkoord met het toegekende bedrag. Er is een melding van gaten en kuilen in het voetbalveldje bij de Watermolen met het verzoek het veldje weer bespeelbaar te maken. Korte evaluatie rondom ondergrondse afvalcontainers. Er is zo op het oog sprake van een grote inzamelbereidheid. Wel aandacht blijven houden voor aandachtspunten als verkeersveiligheid en zwerfvuil. Uitnodiging gekregen voor een informatiebijeenkomst door de gemeente m.b.t. de inrichting bouwplan Oostrum Oost. Alle (toekomstige) bewoners hebben hiervoor een uitnodiging gekregen 9 Commissie maatschappelijke Diensten De commissie is nog druk doende met de verdere uitwerking m.b.t. de procedure van het leefbaarheidbudget. Voor de vakantie is er gesproken om evt. een gedeelte van het leefbaarheidbudget ter beschikking te stellen aan de basisschool de Meulebeek. Er zijn toen een tweetal bestedingsdoelen genoemd, en de voorkeur van de Dorpsraad ging toen uit naar hinkelvelden op het schoolplein. De school zal ons nu schriftelijk toelichten wat e.e.a zal gaan kosten. 10 Commissie Stedelijke ontwikkeling Voortgang gebiedsgericht werken In het kader van Gebiedsgericht werken wordt er een werkgroep communicatie ingesteld. Vanuit de gemeente de vraag wie zich vanuit de Dorpsraad beschikbaar wil stellen Deze zal het aanspreekpunt zijn om mee te denken over hoe deze communicatie verder in te vullen. Klankbordgroep de Blakt: Er is een initiatief voor behoud van enkele landschappelijke elementen m.b.t. flora en fauna die door de dorpsraad worden ondersteund. 11 Rondvraag Verzoek om de notulen eerder te ontvangen. Aandacht voor zwerfvuil industrieterrein Hulst 2 12 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering avoids 5

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5