Afsluiting mixcompetitie TCO NOBELNIEUWS NOBEL Zondag, 1 oktober, stonden alle deelnemende teams op de baan in Oostrum. Met opzet was hiervoor gekozen, ledereen zou er dan zijn, wanneer na de prijsuitreiking, het acht maanden durende tennistoernooi zou worden afgesloten met een barbecue. Voor de barbecue kon ook de partner uitgenodigd worden. Van maart t/m oktober speelden de teams elke eerste zondag van de maand in totaal zestien wedstrijden. Elke zondag was er een prijs voor de dagwinnaar, het team, dat die dag de meeste games gescoord had. Dat niet altijd de jongste deelnemers in de prijzen vallen, bleek afgelopen zondag. Wat doe je dan, als je als 60-plusser en bijna 60-plusser de dagprijs wint op 1 oktober, de dag van de ouderen? Die prijs geef je aan de twee jongste veel belovende deelneemsters, Jacomijn Jeuken en Linda Vermeulen. De jeugd heeft de toekomstl De einduitslag was zo, dat de prijzen naar de volgende teams gingen: derde plaats: Lucie Broeksteeg/Gerrit Hendrickx tweede plaats: Elly Schoonderbeek/Joop Schoonderbeek eerste plaats: Riny Simons/Leo Lenssen Wij kijken terug, zeker ook door de medewerking van de deelnemers, op een geslaagd toernooi. Het volgend jaar willen wij graag weer met elf of meer teams een dergelijk toernooi organiseren. Misschien dat we hier en daar wat wijzigingen moeten aanbrengen. Suggesties zijn van harte welkom. Activiteitencommissie TCO Ton Clephas, Piet Vloemans, Riny Simons Bianca Enders heeft voor de eerste keer deelgenomen aan een SGW-wedstrijd. Deze vond plaats in Ysselsteyn op zaterdag 30 september. Ze heeft hier met haar pony Olena een 4e prijs behaald in de klasse B. Proficiat Nobel 13

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 13