Oostrum probleemloos langs RESIA DE BERGHAAGl timmer/klussen - hondenhokken en Kennel Kippen en Konijnenhokken Volières en Tuinschermen -W/\rts Oostrum was afgelopen zondagmiddag een ploeg met twee gezichten. Waar het in de eerste helft een beetje aan het aanmodderen was, walste het in de tweede helft over de tegenstander uit Wellerlooi heen: 4-1. Oostrum startte de op voorhand lastige thuiswedstrijd voortvarend. Al binnen de minuut had de openingstreffer in het netje kunnen liggen maar schoten van achtereenvolgens Arjan Kempen, Ruud Custers en Rik Schlepers troffen geen doel. De thuisploeg voetbalde hierna een kwartier lang in een hoog tempo, maar wist geen bres de te slaan in de verdediging van de gasten. Oostrum kon dit niveau echter niet vasthouden en zakte vervolgens ver weg. Passes werden onnauwkeuriger en er werd steeds meer balverlies geleden wat resulteerde in een rommelige pot voetbal van beide kanten. Aangezien RESIA ook niet bij machte was een fatsoenlijke aanval op de mat te leggen waren de wapenfeiten van de eerste helft op de vingers van een hand te tellen. Oostrum kwam nog het dichtste bij een treffer maar een hard diagonaal schot van Jelle van Tilburg was een prooi voor de keeper. 0-0 bij rust zodoende en het was duidelijk dat het na de pauze anders moest. En na de pauze zou het gelukkig ook heel anders gaan. Al binnen twee minuten kwam Oostrum op voorsprong. Van Tilburg verlengde een pass van achteruit op Ruud Custers die de bal langs de uitkomende doelman kon tikken: 1-0. Deze treffer leek de thuisploeg vleugels te geven want er werd vervolgens naar harte lust gecombineerd. Het snelle positiespel resulteerde al snel in een verdubbeling van de score. Aan de rechterzijde werd van Tilburg vrijgespeeld die de bal meteen hard en hoog voorzette. Wederom Ruud Custers wist de bal in twee instanties achter de Looise doelman te krijgen: 2-0. Hierna moest Oostrum oppassen dat het de tegenstander, net als een week eerder, niet weer terug in de wedstrijd liet komen. Oostrum joeg de gasten fel op en bleef zelf in balbezit gemakkelijk en met geduld voetballen op zoek naar meer treffers. In de 70e minuut viel deze treffer dan ook. Jelle van Tilburg ontving de bal in de middencirkel en besloot in z'n eentje op avontuur uit te gaan. Hij versnelde langs z'n tegenstander en schoof de bal met links in de verre hoek. Even ontstond er verwarring omdat de bal door het net heen ging en het dus leek alsof de bal voorlangs gegaan was. Gelukkig had de man in het zwart goede ogen en keurde hij de treffer goed: 3-0, en de wedstrijd was nu definitief gespeeld. RESIA had er met de kermis in de benen duidelijk geen zin meer in en snakte naar het einde, terwijl de thuisploeg vrolijk doorging met waar het gebleven was. Tien minuten voor tijd maakte Oostrum ook nog de vierde treffer van de middag. Ruud Custers ging op de achterlijn z'n man voorbij en legde af op de ingelopen Verheyen. In plaats van direct uit te halen besloot Verheyen langs een paar tegenstanders te soleren, om daarna van dichtbij de keeper kansloos te laten: 4-0. De sportieve wedstrijd kende een tumultueuze slotfase. Eerst scoorde RESIA de eretreffer door Marcel Martens die van dichtbij een van de paal terugkomende bal kon binnentikken: 4-1. Vervolgens moest RESIA-verdediger Dirk Hagens met rood het veld verlaten nadat hij de doorgebroken invaller Peter Fleurkens naar de grond had getrokken. Met elf tegen tien kabbelde de wedstrijd naar het einde en bleven de drie punten na het laatste fluitsignaal in Oostrum. Door dit puike resultaat is Oostrum nu medekoploper in de vijfde klasse F met zeven punten uit drie wedstrijden. Volgende week gaan de roodwitten in het blauw spelen op bezoek bij de andere roodwitten uit Hegelsom. LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TRQC6T ZIJN mcnïrniCDDI MUCM I VENNENWEG 5A, OOSTTtUM DIERENVERBLIJVEN 0478-636868/0653104167 "liiSliilii I' 11 be^rafeni* en crematie onderneming Pr. A Wijkstraat fa 5802 BV7 Vonray i0-1 596i/\1" 0478 Y) 01 50 telefoon 077 70 <>9 Wi:i;n thiJil bï/vikkw U'L'L\>nnr. 0478 550150 mm V fr/Xv.

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 11