Agenda 2007 "Aostrumse" ienbreng ien Rooijse liedjesfinale Midden vorige week (week 36) zijn in de Watermolenstraat tegenover de school twee sleutels met een hangertje gevonden. Deze zijn terug te krijgen op Gildestraat 16 te Oostrum. JANUARI 06 januari 07 januari 13 januari 13 januari 20 januari FEBRUARI 03 februari 16 februari 16 februari 17 februari 18/19/20 februari 21 februari MAART Jeugdbal (Café-zaal Back in Time) Liedjesmiddag (D'n Oesterham Prinsenbal (D'n Oesterham) Gezinsviering Jeugdprinsenbal (Café-zaal Back in Time) Klingelbal (D'n Oesterham) Schoolcarnaval Carnavalsdisco Receptie prins (D'n Oesterham) Carnaval Aswoensdag Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" ADOR Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" Carnavalsclub "De Karklingels" 24 maart Aege Bojumm Live Harmonie Wiste gillie dat üt van de Aostrumseliedjesmiddag bekende Fokker Elluf kommende zondag dun 17e september onder de naam Zooi van Rooij mit dingt ien de liedjesfinale van de Rooijse Piëlhaas? Mit zien zessen hebben ze zich ien de vurronde van hun beste kant laote zien en nöw meuge ze mit tien andere liedjes prebiere urn op de vasteoavesceedee te komme. Dat Ruud Mulder en Frank vd Venne onmiskenbaar Aostrumse klötjes zien wiëten gillie allemoal wel. Roy Wolterink is ienport in Aostrum mar viert ök al wer jaoren mit veul plezier ien Aostrum dun carnaval mit. De drie vrollie, Margo Willems, Suzan vd Venne en Petra Derks wonen dan wel ien Venroy mar hebbe alle drie enne karklingel as partner an dun haok geslage. Zelfs dun tekstschriever, Willy Voesten, het zien roots ien Aostrum ligge. As gillie tiëd en zin het kom ze dan anmoedigen want dat goi ik ök zeker doen. Er komme mar 4 liedjes op de ceedee dus hoe mier fans ien de publieksjurie, hoe mier kans dat ze maken Enne fan van de Zooi van Aostrum, eh Rooij PS: de liedjesfinale begint zondag urn 1400 uur en is ien de foyer van de schouwburg 5

Oostrum's Weekblad | 2006 | | pagina 5